SILKARSTONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SILKARSTONE

Producent: Silkarstone

SilkarStone to marka firmy Silkar, wiodącego producenta kamienia, produkującego różnorodne kamienie naturalne, mozaiki, płyty i płytki oraz eksportującego produkty do ponad 35 krajów na całym świecie. Firma powstała ponad trzydzieści lat temu, posiada wiele kamieniołomów w Turcji i Grecji oraz dwie fabryki w Turcji. Ta pionowa integracja umożliwia kontrolowanie jakości produktu od początku do końca, zapewniając jednocześnie niezrównaną obsługę klientom planującym złożone projekty architektoniczne. Dzięki salonom w Londynie i Stambule, a także spółkom joint venture w Katarze, Chinach i Stanach Zjednoczonych, SilkarStone jest w stanie pomagać przy projektach na całym świecie, dostarczając wysokiej jakości niestandardowe produkty dla dużych projektów na zamówienie.
Poprzez jej siostrzana firma AKDO Intertrade, ekskluzywne produkty są dystrybuowane do ponad 350 dealerów pod marką „AKDO” na rynku luksusowych płytek i kamienia w Stanach Zjednoczonych.
eSilkar jest jednym z największych producentów mozaiki na świecie, z ekskluzywne wzory i imponująca paleta kolorów kamienia naturalnego. Możliwość produkcji niesamowitych detali niestandardowych mozaik i ekskluzywnych płytek mozaikowych sprawia, że ​​Silkar jest wyjątkową firmą w świecie designu.

Oprócz oferowania płyt, mozaik i płytek przycinanych na wymiar, Silkar nieustannie inwestuje w innowacja wykraczająca poza tradycyjny produkt z kamienia. Dzięki inwestycjom w nowe technologie, takie jak lekkie laminowane panele kamienne, Silkar odniósł wielki sukces w branżach takich jak luksusowe jachty, meble, wewnętrzne i zewnętrzne okładziny ścienne i nie tylko.

Po pracy z matką natury produkt przez tak długi czas, SilkarStone szanuje ruchy ziemi i zieleni. Do tej pory Silkar nadal wyznacza standardy w branży kamienia naturalnego dzięki zrównoważonej produkcji. W wyniku badań EPD firma obliczyła swój wpływ na środowisko w całym cyklu życia dziewięciu produktów zgodnie z normą ISO 14044 i opublikowała oświadczenia zatwierdzone przez strony trzecie. Silkar posiada certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001, Systemu Zarządzania Środowiskowego EN ISO 14001 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy ISO 45001.
Silkar jest partnerem w zakresie rozwiązań i międzynarodowym liderem w branży kamienia naturalnego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek