SHAKE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

SHAKE

Producent: Shake

Shake to nowa koncepcja wyposażenia całego domu
opiera się na wykorzystaniu naturalnych materiałów, poszukiwaniu piękna w funkcjonalności, swobodzie komponowania. Nazwa zainspirowana filozofią wyposażenia społeczności Shakers, w amerykańskim kraju pionierów, dla młodej włoskiej rzeczywistości, zrodzona z głębokiego doświadczenia w produkcji drewna i dedykowana współczesnym pomieszczeniom. W innym momencie i sytuacji, ze świeżością i ciepłem z kreatywnością i dokładnością, projekt Shake interpretuje, porządkuje i podnosi wartość domu, myśląc o zawsze unikalnych rozwiązaniach zgodnie z marzeniami i potrzebami jego mieszkańców. Shake to system ewoluujący
stworzony, by wkraczać w każdą przestrzeń i zmieniać się w czasie, a więc wzbogacany o nowe funkcje i emocje.
Shake pomaga w ulepszaniu świata, w którym żyjemy dzięki zastosowaniu nietoksycznych farb charakteryzujących się wodą, litego drewna z certyfikatem FSC, co oznacza, że ​​pochodzi z upraw szanujących naturę, społeczeństwo i ludzi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek