SERVOMUTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SERVOMUTO

Producent: Servomuto

Servomuto to marka zajmująca się projektowaniem oświetlenia z siedzibą w Mediolanie, która od 2010 roku oferuje współczesną wizję klosza, zachowując jego ponadczasowy kunszt i charakter. Nowy język, który łączy wyrafinowane nadruki, oryginalne kolory oraz prestiżowe materiały i tkaniny w produkcji, która zniekształca klasykę, czyniąc ją wciąż aktualną, z efektem, który jest jednocześnie znajomy i nowoczesny.
Jego oczy zawsze wyglądały na światło w nieoczekiwany, zabawny i marzycielski sposób, potrafiąc je na nowo zinterpretować poprzez innowacyjne produkty z przymrużeniem oka do tradycji.
Dlatego każda z jej lamp jest niepowtarzalna: ma silną osobowość i nadaje ciepło i wyjątkowość przestrzeń wokół niej z charakterem, sugestywną pojemnością i odrobiną głośnego włoskiego stylu, który jest zawsze rozpoznawalny.

Produkty ServomutoWszystkie produkty Servomuto są projektowane w najdrobniejszych szczegółach, a następnie wykonywane ręcznie, jeden przez jednego, przez wykwalifikowanych włoskich rzemieślników z najlepszymi materiałami i technikami, aby były wysokiej jakości, zdolne do przetrwania w czasie
z tego powodu są zawsze wyjątkowe i ekskluzywne.
Produkcja odbywa się z metody, skrupulatność w szczegółach i wykończenia typowe dla tradycji wysokiego włoskiego rzemiosła, z precyzją i starannością, które oznaczają jakość produktów w całości Made in Italy, marka, z której jesteśmy dumni.
Każdy element jest wykonywany ręcznie: od metalowej konstrukcji ręcznie zakrzywionych kloszy po plisy i wykończenia umiejętnie wykonane przez ekspertów szwaczek. Servomuto szczyci się swoistą przechwałką przetwarzania i produkcji „na miarę”, która celowo kontrastuje z mechanizacją produkcji na dużą skalę.
Ten wybór pozwala nam również na opracowywanie produktów niekatalogowych, które mogą sprostać specyficznym potrzeb klientów poprzez specjalną usługę „szytą na miarę”.
Servomuto łączy eksperymenty i wiedzę krawiecką, aby reinterpretować i odnawiać klasyczny przedmiot, zachowując jego harmonijną esencję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek