SERIP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 238 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 238 elementów

SERIP

Producent: Serip

Serip projektuje i produkuje rzeźby inspirowane naturą, dzięki czemu powstają elementy dekoracyjne i organiczne oświetlenie, które wyróżnia się szczególną dbałością o szczegóły. Ekspert w dziedzinie iluminacji od 1961 roku, projekt Seripa opiera się na inspirowanych naturą organicznych kształtach, w których nieproporcjonalne i nierówne formy wyróżniają projekt Serip jako ekskluzywny i wyjątkowy, oparty na potężnych wyróżniających się elementach natury, wcielając w życie koncepcję organiczną.

Założone w 1961 roku dziedzictwo Serip obejmuje trzy pokolenia portugalskiego rzemiosła, podkreślając twórczy pomost między rzemieślnikami i projektantami, zapewniając unikalny punkt widzenia ręcznego tworzenia, kontrastujący z produkcją istniejącą dzisiaj.

W należącym do firmy zakładzie rzemieślniczym w Lizbonie w Portugalii wysoko wykwalifikowani rzemieślnicy Serip ożywiają rzeźby. Ze względu na prawie całkowity brak elementów mechanicznych, nigdy nie ma dwóch dokładnych elementów, dzięki czemu każdy element staje się ekskluzywnym i unikalnym dziełem sztuki.

Organiczny projekt estetyczny oferuje możliwość całkowitego dostosowania każdego elementu do różne specyfikacje każdej przestrzeni i środowiska. Serip jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju wyzwaniom, takim jak złożone kształty, różne rozmiary lub wiele systemów oświetleniowych, a nawet wszystkie uzupełnienia środowiska kosmicznego. Proces twórczy jest niezwykle wszechstronny.

Dzięki silnej obecności na rynku międzynarodowym, eksportując ponad 96 procent produkcji, Serip dociera do ponad 77 krajów na pięciu kontynentach. Anglia, Stany Zjednoczone, Chiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraje, w których marka ma większy wpływ. Integrując początkowe kroki marki w kierunku internacjonalizacji, Serip inwestuje w jednomarkowe salony, w tej chwili marka ma trzy salony na całym świecie, Singapur, Dżakarta i Pekin są ekskluzywnymi sklepami na arenie międzynarodowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek