SELETTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 326 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 326 elementów

SELETTI

Producent: Seletti

Włoska marka mebli Seletti została założona w prowincji Mantua w 1964 roku. W swojej prawie 60-letniej historii firma Lombard ugruntowała swoją eksperymentalną i innowacyjną tożsamość, tworząc odważne kolekcje, które łączą projektowanie artystyczne z codziennymi potrzebami. Marka projektuje i sprzedaje przedmioty do wyposażenia domu, biura i kontraktu, zwłaszcza do pomieszczeń mieszkalnych i sypialnych.
Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne firmy jest zróżnicowane i wyrafinowane.

Projekt kuchni: Art de table and Diesel Living With Seletti Seletti jest liderem innowacji. Marka od dziesięcioleci doskonali procesy i nieustannie odnawia ideę projektowania mebli, opracowując zaskakujące rozwiązania artystyczne i funkcjonalne. Kolekcje Seletti są nieszablonowe, a nawet prowokacyjne, ale zawsze zgodne z eleganckim stylem, który wpisuje się w tradycyjne i klasyczne konteksty. Linia akcesoriów stołowych Art de la to szereg praktycznych i niepowtarzalnie stylizowanych elementów: szklanek, filiżanek, sztućców, talerzy, tacek oraz innych domowych przyborów i tekstyliów, które znajdują niezwykły wyraz, idealnych do stworzenia kuchni z osobowością. Seletti współpracuje z marką Diesel dla Diesel Living With Seletti. Produkty zapewniające komfort w domu, zaprojektowane we współpracy z Diesel, opierają się na sugestiach sensorycznych i estetycznych, aby scharakteryzować przestrzeń życiową. Dzięki swoim niezaprzeczalnym i urzekającym miejskim skojarzeniom, kolekcje te odróżniają się od klasycznych podejść i tradycyjnego wystroju wnętrz.

Meble do domu, biura i na zamówienie: Seletti w 360 stopniach Seletti produkuje elementy wyposażenia wnętrz do salonu - fotele i sofy, pufy, meble do przechowywania i kredensy. Marka oferuje pościel, wezgłowia i stoliki nocne do sypialni
meble ogrodowe to m.in. stoliki zewnętrzne, krzesła i fotele. Z kreatywnego punktu widzenia Seletti jest prawdopodobnie najbardziej znane ze swojego oświetlenia mieszkaniowego, korporacyjnego i kontraktowego do wnętrz i na zewnątrz. Sektor ten daje maksymalną przestrzeń do artystycznej wrażliwości projektantów, którzy współpracują z marką przy opracowywaniu lamp stołowych, ściennych i podłogowych zgodnie z rozumieniem designu artystycznego jako elementu innowacji i zerwania z klasycznym gustem. Seletti opracowuje i wprowadza na rynek rozwiązania, które można wykorzystać w dowolnym miejscu. Pomimo koncentracji na sektorze projektowania domów, marka proponuje również meble do biur, powierzchni kontraktowych, obiektów użyteczności publicznej, restauracji i barów.

Innowacyjny design i obecność na całym świecie: Historia Seletti Na początku lat 70. firma Seletti była młoda, dynamiczna firma ożywiana duchem innowacyjności. W 1972 roku Romano Seletti, wracając z podróży na Wschód, powrócił z nową ideą projektowania i funkcji mebli. Rezultatem był nowy sposób patrzenia na aranżację wnętrz, co zaowocowało wyposażeniem, które odbiegało od kanonicznych standardów. Od tego momentu tożsamość Seletti obejmowała innowacje i eksperymenty jako prawdziwą misję firmy. Seletti stał się pionierem w branży, a marka zaczęła eksportować za granicę. Charakter Seletti został potwierdzony i utrwalony w latach 80., kiedy do Romano dołączyły jego dzieci, Miria i Stefano, którzy towarzyszyli ojcu w ciągłych podróżach i poszukiwaniach nowych form stylistycznych i ekspresji. Jednocześnie struktura handlowa marki ewoluowała, otwierając się na dystrybucję na dużą skalę, aby stać się jedną z pierwszych w branży, która skupiła się na opakowaniach, tworząc coraz bardziej oryginalny i uwodzicielski wizerunek dla globalnej publiczności. Miria i Stefano przejęli kontrolę nad firmą w latach 90., kiedy Seletti stał się synonimem innowacji stylistycznych i materiałowych. Lata 2000 były dla marki wielkim krokiem naprzód. Otwarto dwa zagraniczne oddziały (Seletti North America Ltd. i Seletti China). We Włoszech otwarto nowy salon wystawowy i magazyny o powierzchni 7000 metrów kwadratowych, zasilane przez jeden z najbardziej rozbudowanych systemów fotowoltaicznych w kraju. Seletti otwiera się na ciągłe innowacje, współpracując z niektórymi z najbardziej znanych postaci w światowym designie. Firma zaczęła również produkować rozwiązania lifestylowe, takie jak akcesoria do smartfonów i tabletów, mydła i torby, pozostając wierną wizji firmy, która była jasna od samego początku: zrewolucjonizować sektor projektowania we wszystkich formach i wyrażeniach.

Seletti do sprzedaży online na Maximus DesignProdukty Seletti są w sprzedaży na platformie e-commerce Maximus Design. Uzyskaj ponad 200 oryginalnych i lekceważących produktów bezpośrednio online.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek