SECTO DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów

SECTO DESIGN

Producent: Secto Design

Secto Design to fińska firma specjalizująca się w projektowaniu lamp wykonanych ręcznie z certyfikowanego, najwyższej jakości drewna brzozy północnej. Wymagająca praca jest wykonywana przez wysoce utalentowanych lokalnych rzemieślników w mieście Heinola w środkowej Finlandii. Cała kolekcja oświetlenia została zaprojektowana przez nagradzanego fińskiego architekta, pana Seppo Koho, z którym założycielka Secto Design, pani Tuula Jusélius, rozpoczęła współpracę w latach dziewięćdziesiątych. Pierwsza lampa Secto Design, stożkowa Secto 4200, pojawiła się w 1999 roku. Obecnie kolekcja składa się z 26 różnych modeli, które razem tworzą wyraźny i niepowtarzalny wizerunek marki.

Abażury wykonane są z laminowane listwy brzozowe połączone pierścieniami ze sklejki lotniczej. Wszystkie lampy Secto Design wykorzystują najnowszą technologię LED, a stosowanie żarówek LED jest zalecane dla lepszej jasności i mniejszego zużycia energii. Fińska jakość i przyjazność dla środowiska należą do kluczowych wartości Secto Design. Lampy są cenione na całym świecie za jakość, funkcjonalność, ponadczasowość i przydatność do różnych stylów. Wzornictwo lamp jest zarówno klasyczne, jak i współczesne, a ich wyraziste, ale ciekawe formy architektoniczne doceniane są zarówno przez klientów prywatnych, jak i profesjonalistów. Wyjątkowy i klasyczny design Seppo Koho został również doceniony przez jurorów prestiżowych konkursów projektowych.

Wszystkie oryginalne lampy Secto Design zostały oznaczone etykietą z hologramem, pieczęcią autentyczności, która gwarantuje, że Lampa produkowana jest w sposób ekologiczny, etyczny i społecznie zrównoważony w nowoczesnej i bezpiecznej fińskiej fabryce, zgodnej z prawem pracy, przepisami podatkowymi i normami UE. Produkty Secto Design są wysyłane na całym świecie do ponad 70 różnych krajów, zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i mieszkaniowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek