SDC LAB_QUINZE & MILAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów

SDC LAB_QUINZE & MILAN

Producent: SDC Lab_Quinze & Milan

Oryginały SDC LAB_Quinze & Milan wykraczają poza projektowanie mebli. Oferuje całkowicie konfigurowalną kolekcję mebli. Ich produkty zachęcają do snucia opowieści, marzeń i kształtowania własnej rzeczywistości. Tworzone przez ich wewnętrzny zespół kreatywny lub zaproszonych projektantów z różnych dziedzin, kolekcje obejmują części całości, a nie istnieją jako pojedyncze obiekty.
Ich praca wyrasta z chęci eksperymentowania. Eksperymentowanie pozwala im odkrywać zupełnie nowe techniki, zarówno dla nas samych, jak i dla innych projektantów i architektów. Jako kreatywna platforma podoba im się pomysł wymiany pomysłów, a ich własne zakłady produkcyjne pozwalają nam dostarczać innym produkty na zamówienie. Ich zespół projektowy jest zsynchronizowany z ich bezsensownym podejściem i otwartym, koncepcyjnym podejściem.
Ich współpraca to wyjątkowe eksperymenty, które pozwalają im mieszać DNA marki i podejście projektowe z innymi kultowymi produktami i producentami, których podziwiają . Karmią kreatywność ich projektantów i pozwalają im wyjść poza strefę komfortu projektowania produktów, w inne światy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek