SCARLET SPLENDOUR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów

SCARLET SPLENDOUR

Producent: Scarlet Splendour

Ashish Bajoria i Suman Kanodia założyli Scarlet Splendor w 2014 roku. Rodzeństwo dorastało w Kalkucie w Indiach z głębokim poczuciem uznania dla estetyki. Połączyli wspólną pasję do projektowania, aby stworzyć Scarlet Splendour, mając na celu zintegrowanie ich maksymalistycznej wrażliwości i zostać prawdopodobnie pierwszymi redaktorami projektu w Indiach.

Postanowili tworzyć pionierskie meble, oświetlenie, i dywany z pogranicza klasyki i nowoczesności, kapryśne i poważne, funkcjonalne i dramatyczne. Scarlet Splendor współpracowała z międzynarodowymi sklepami, agencjami prasowymi, artystami i projektantami, aby przekształcić i przenieść lokalne rzemiosło na poziom globalny. Firma zapowiada mieszankę kultur i przekracza granice geograficzne, aby osiągnąć niezwykłość w świecie designu.

Scarlet Splendor została zaprezentowana w Spazio Rossana Orlandi podczas Milan Design Week 2015. Ich debiutanckie kolekcje narodziły się z geniusz Matteo Cibica z Vicenzy we Włoszech. Zdobył nagrodę Elle Decor International Design Award 2017 w kategorii Young Talent.

Oprócz projektów Matteo Cibic, portfolio Scarlet Splendor zawiera szereg prac Dario Contessotto, Mirco Colussiego i Niki Zupanc - który został nazwany "prawdziwą gwiazdą" przez The Wall Street Journal.

Od Mediolanu 2015 i kolejnych wystaw, Scarlet Splendor zacieśniła współpracę z projektantami o międzynarodowym uznaniu, a najnowszym jest Artefatto Design Studio z Londynu.

W 2018 Scarlet Splendor wzięła udział w Salone del Mobile. Milano, kamień milowy nie tylko w młodej historii firmy, ale także w historii globalnej obecności indyjskiego bractwa projektowego.

Scarlet Splendor łączy swój znakomity artyzm z nieskazitelnym designem, aby przywołać dekadencję i ponadczasowość. Zapraszamy do poznania jego awangardowej estetyki i podzielenia się naszą pasją do luksusu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek