SCAPPINI & C

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 308 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 308 elementów

SCAPPINI & C

Producent: Scappini & C

Firma SCAPPINI & C. powstała w 1980 roku dzięki inicjatywie i talentowi Giovanniego Scappiniego, który swoje umiejętności przekazał swojej córce Chiarze i synowi Lorenzo, dziś kierując wraz z ojcem Zarządem. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym od początku swojego istnienia zaczęła eksportować swoje produkty do około 80 krajów świata. Skoncentrowane na jakości podejście, dbałość o szczegóły i wyrafinowany styl to cechy wyróżniające SCAPPINI & C. wraz z szybką i sprawną obsługą, dostosowaną do konkretnych potrzeb klienta i popartą szeroką znajomością języków obcych. Dzięki doborowi zdolnych rzemieślników w okolicy Werony i cennemu wkładowi zdolnych współpracowników, z których niektórzy wraz z Giovannim od 1980 roku, firma stale się rozwija. W 1998 roku firma rozszerzyła działalność na sektor Contract, wyposażając ponad 50 prestiżowych hoteli na całym świecie w znany klasyczny styl SCAPPINI & C..

Meble made in Italy:
Werona ma długą tradycję w produkcji mebli klasycznych, których eleganckie krzywizny, rzeźbienia i intarsje, frezowanie, szlifowanie i polerowanie są wynikiem wielowiekowych umiejętności i starożytnego know-how. Dzisiejsza technologia z pewnością może pomóc, ale kluczem do sukcesu są kompetencje i umiejętne ręce rzemieślników. Dlatego SCAPPINI & C. angażuje się w dobór doświadczonych rzemieślników w celu produkcji wysokiej jakości mebli, w 100% wyprodukowanych we Włoszech. Proces produkcyjny opiera się na wymaganiach jakościowych i wyborach naszych klientów, na które firma odpowiada ukierunkowanymi odpowiedziami i niezawodnymi terminami. Certyfikowany ISO 9001:2008.
SCAPPINI & C. oferuje szeroką gamę modeli i interpretacji stylu klasycznego, a także różnorodność wykończeń, mając świadomość, jak ważne jest oferowanie wyłącznie wysokiej jakości i trwałości produktów dla ludzi ciesząc się przyjemnością codziennego eleganckiego doświadczenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek