SATTLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 84 elementów

SATTLER

Producent: Sattler

Od czasu założenia firmy SATTLER pod koniec lat 50-tych ewoluował od firmy zajmującej się instalacją elektryczną do działającej na skalę międzynarodową firmy produkcyjnej. Sattler oferuje innowacyjne portfolio designerskich opraw oświetleniowych o różnych możliwościach zastosowania. Zgodnie ze swoim mottem „ŚWIATŁO W NOWYCH WYMIARACH“ firma Sattler podąża nowymi ścieżkami w produkcji i stale rozwija niezwykłe oprawy i rozwiązania oświetleniowe. Nasze produkty wyróżniają się rozmiarami i efektownym wzornictwem, a także jakością wykonania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek