SAMUELE MAZZA OUTDOOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 72 elementów

SAMUELE MAZZA OUTDOOR

Producent: Samuele Mazza Outdoor

W tej kolekcji zaprojektowanej przez Samuele Mazza wyrafinowane detale, elegancja i wygoda jego wnętrz są projektowane na zewnątrz w tym samym charakterystycznym stylu. Kolekcja dedykowana tym, którzy poszukują szykownego, a zarazem klasycznego designu. Artystyczne kształty i bogate funkcje łączą się harmonijnie, tworząc wygląd zewnętrzny, w którym każdy szczegół jest doskonale zintegrowany.Kolekcja Samuele Mazza Outdoor jest znakiem towarowym licencjonowanym przez DFN srl DFN szczyci się niezwykłe międzynarodowe powołanie dzięki ciągłemu dążeniu do innowacji i wyzwań, a także pasji do kultury, ekspresji i stylów z każdej części świata. W związku z tym DFN opracowała projekty od mebli domowych po duże kontrakty, a także w sektorze żeglarskim, zdobywając reputację doskonałości w zakresie wysokiej jakości mebli zewnętrznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek