SALMA FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SALMA FURNITURE

Producent: Salma Furniture

Salma to portugalski producent luksusowych mebli na zamówienie, w tym tapicerki, zabudów i elementów metalowych. Meble są wykonywane ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, dzięki czemu każdy projekt jest fachowo wykonany z dbałością o szczegóły. Każdy mebel łączy w sobie pasję do perfekcji i jakości z zaangażowaniem w dostarczanie jakości z niezrównaną obsługą. Uznanie i satysfakcja naszych klientów to najważniejsze i fantastyczne doświadczenie, którego szukamy i dziękujemy wszystkim klientom za ich lojalność i przyjaźń, którą z nami rozwijali i odnawiali.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek