SAINT-GOBAIN ECOPHON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

SAINT-GOBAIN ECOPHON

Producent: Saint-Gobain Ecophon

Saint-Gobain Ecophon opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty i systemy akustyczne, które przyczyniają się do dobrego środowiska pracy poprzez poprawę samopoczucia i wydajności ludzi. Nasza obietnica »Wpływ dźwięku na ludzi« jest podstawą wszystkiego, co robimy.
Ecophon posiada jednostki biznesowe w 14 krajach, delegacje w kolejnych 30 krajach na całym świecie i około 800 pracowników. Siedziba główna znajduje się w Hyllinge, na obrzeżach Helsingborg w Szwecji. Ecophon jest częścią globalnej Grupy Saint-Gobain.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek