SAGEVAN MARMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SAGEVAN MARMI

Producent: Sagevan Marmi

SA.GE.VAN. Marmi przekształca marmur (m.in. Statuary Whites i Paonazzo), który firma Gemignani & Vanelli Marmi wydobywa w Carrarze z miejskich kamieniołomów: różnych firm zjednoczonych przez rodzinę fil rouge i tworzących wspólnie krótki łańcuch produkcji marmuru. Łańcuch produkcyjny obejmujący ponad trzysta firm z lokalnego terytorium: laboratoria, rzemieślników, projektantów, inne kamieniołomy w Carrarze i uniwersytety w celu prowadzenia eksperymentalnych i teoretycznych badań mających na celu odzyskanie wykorzystania wszystkiego, co wydobywa się z kamieniołomów.
SA .GE.VAN. Marmi współpracuje z architektami i projektantami, przetwórcami, hurtowniami i agencjami nieruchomości na całym świecie, którzy mogą znaleźć w firmie potencjalnego partnera, który jest w stanie zaoferować szeroką gamę marmurów najwyższej jakości oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę z dużym doświadczeniem, która podąża za klient bezpośrednio od wyboru marmuru lub fazy projektowej. 

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek