ROYAL STRANGER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

ROYAL STRANGER

Producent: Royal Stranger

Royal Stranger to marka mebli z Portugalii, która ożywia niekończącą się opowieść Twojej wyobraźni, łącząc Sztukę, ponadczasowy Design i najlepsze Rzemiosło. Koncentrując się na tworzeniu zabawnych, ale znaczących elementów, Royal Stranger przemawia do serca i duszy dzięki kolorowym i zabawnym wzorom, reprezentującym DNA marki. Opowiadanie historii to sposób, w jaki łączymy się jako ludzie. Z bajkowym stanem umysłu, Royal Stranger będzie gawędziarzem przestrzeni poprzez swoje projekty. Dawno, dawno temu istniała marka mebli, która wypełniła zaczarowany świat designu magią, radością i dobrą energią.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek