ROSSINI ILLUMINAZIONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 72 z 96 elementów
Pokazuje 49 - 72 z 96 elementów

ROSSINI ILLUMINAZIONE

Producent: Rossini Illuminazione

Od ponad 85 lat Rossini Illuminazione, położone w sercu Lombardii, uosabia „tworzenie światła”.

W 1929 roku w Mediolanie powstała firma Rossini Otello, która zaczynała jako mała firma zajmująca się sprzedażą kreacje artystyczne wykonane przez ekspertów weneckich szklarzy. W 1946 roku na rynku pojawiły się pierwsze lampy artystyczne wykonane ze szkła Murano, a w latach 50-tych firma Rossini poszerzyła swój asortyment o te kreacje, dzięki otwarciu dużego salonu wystawowego i dobrze zaopatrzonego, wydajnego magazynu.< br/>
W latach 60-tych kierownictwo firmy przeszło na drugie pokolenie rodziny, zmieniając tym samym bieg działalności i wynosząc ją na wyższy poziom. W 1961 roku został wydrukowany pierwszy katalog Rossini Illuminazione: kolekcja w nim zawarta zawierała około dziesięciu pozycji, które łączyły elegancję artystycznego szkła Murano z wygodą konstrukcji wymyśloną przez mediolańskich rzemieślników. Dzięki tej nowej wizji sprzedaży firma zyskała uznanie na terenie całego kraju i w następnych latach stała się kompetentna w zaspokajaniu potrzeb różnych kategorii w świecie oświetlenia
od osób prywatnych po architektów, od monterów po wykonawców, od małych od dealerów do dużych odsprzedawców. Coraz bardziej zróżnicowana gama produktów, bogaty i przejrzysty katalog oraz magazyn w pełni zaopatrzony w szybkie dostawy to filary strategii biznesowej Rossini Illuminazione, która pozwala im stawić czoła wyzwaniom, jakie stawia rynek.

Od 1996 roku firma ma swoją siedzibę w Segrate, w głębi lądu Mediolanu, i posiada działkę o powierzchni 8000 m2, która jest w pełni skomputeryzowana, co umożliwia efektywne zarządzanie magazynem 5000 artykułów. Posiada duży salon wystawowy, w którym wykwalifikowana kadra jest do dyspozycji klientów we wszystkim, czego potrzebują. Firma jest obecnie zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny, a jej oferta produktów spełnia wszystkie wymagania dotyczące oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, domowego i biurowego oraz jest szczególnie wrażliwa na zrównoważony rozwój środowiska i rozwój technologii LED.


Ta długa tradycja i postępująca ewolucja w świecie „tworzenia światła” jest dziś prezentowana w dwóch całkowicie zmodernizowanych katalogach, które uosabiają dwa różne style, dwa sposoby pojmowania światła: DECO i TECH.
Katalog DECO obejmuje lampy o minimalistycznym i zasadniczym designie, wykonane z materiałów, od szkła po aluminium, z tkaniną i poliwęglanem. W kolekcji znajdują się również zarówno tradycyjne, jak i wyrafinowane projekty wzbogacone dmuchanym szkłem i artystycznym weneckim rzemiosłem. Katalog oferuje szereg rozwiązań oświetlenia łazienkowego i wentylatorów. Istnieje wiele rozwiązań wykorzystujących technologię LED: urządzenia zaprojektowane z myślą o najlepszych parametrach oświetleniowych, doskonałej efektywności energetycznej i redukcji zużycia.
Katalog TECH bogaty w spostrzeżenia i szczegóły techniczne został pomyślany jako punkt odniesienia dla aktualne informacje na temat technologii LED i będą podlegać aktualizacjom i przeglądom w miarę rozwoju tej ostatniej. Oferuje innowacyjne rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne skierowane do osób prywatnych i profesjonalistów, dla domów i firm, odpowiednie dla biur i sklepów detalicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek