ROSSATO ARREDAMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ROSSATO ARREDAMENTI

Producent: Rossato Arredamenti

Rossato to innowacyjna firma, która rozwinęła się w entuzjazmie dla badań i rozwoju nowych rozwiązań dla indywidualnego przemysłu wyposażenia przestrzeni publicznych i prywatnych.


Filozofia
Design by Hangar Design Pogrupowanie oryginalnego połączenia różnych materiałów, w połączeniu z zastosowaniem wyważonych proporcji i objętości, nadaje osobowości i formalnemu rygorowi ponadczasowemu meblowi.


Pracuj z pasją
proces produkcyjny Rossato opiera się na połączeniu dwóch podstawowych zasad: kunsztu i automatyzacji. Każdy element może wymagać szczegółowej obróbki mechanicznej lub operacji ręcznych: od wkładania do formowania koronowego, od kształtowania do termoformowania, od malowania i nakładania żywic na dowolną powierzchnię po platerowanie i spawanie metali. Nawet przy najbardziej skomplikowanym projekcie stawiamy siebie na szali, mocno wierząc, że badania i testy w terenie są kluczowymi czynnikami, które naprawdę inspirują nasze know-how.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek