ROSS GARDAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

ROSS GARDAM

Producent: Ross Gardam

Ross Gardam® to zespół projektantów, inżynierów i twórców, którzy pracują wspólnie od pomysłu do realizacji, produkując współczesne oświetlenie, meble i przedmioty.

Wszystkie produkty Ross Gardam® są napędzane wyraźną chęcią przeciwstawienia się konwencje naszego związku i połączenia ze współczesnym projektowaniem.
Zaprojektowany z myślą o przestrzeniach publicznych i prywatnych, każdy produkt jest oparty na głębokiej fascynacji warstwowymi doświadczeniami, które istnieją między przedmiotem a sobą.
To empiryczne zrozumienie połączone z unikalnym spojrzeniem na formę i funkcję stanowi podstawę każdej kolekcji.

Produkty Ross Gardam® są wytwarzane ręcznie w Melbourne w Australii przez lokalnych rzemieślników i producentów o niezrównanym poziomie wykończenia i wiedzy. Metodologia pracowni łączy innowacyjną technologię z tradycyjnym rzemiosłem, czego efektem są produkty nasycone subtelnymi odniesieniami historycznymi i rytualistycznymi. Ta bliskość z producentem i zrozumienie materiału ma kluczowe znaczenie dla obsesyjnego procesu rozwoju każdego produktu Ross Gardam®.
Produkty Ross Gardam® są zaprojektowane tak, aby wytrzymać, a każdy produkt jest wynikiem naszego wysokiego kalibru, etycznego australijskiego proces produkcji.

Aby to utrzymać, we wszystkim, co robimy, stosujemy wysokie standardy jakości, od pomysłu i projektu, doboru materiałów i produkcji, po opakowanie i wsparcie właściciela. Każdy z naszych elementów oświetleniowych jest skrupulatnie składany, okablowany i pakowany z najwyższą starannością w naszym studiu w Melbourne. Wszystkie nasze produkty oświetleniowe wykorzystują najnowocześniejsze energooszczędne technologie, a nasze produkty tapicerowane posiadają certyfikat EcoSpecifier™.

Nasza metodologia doboru materiałów i użytkowania wpływa na nasz proces projektowania i produkcji i jest kluczem do sukcesu wszystkich produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek