RONDA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów

RONDA DESIGN

Producent: Ronda Design

Ronda Design to laboratorium projektowania i rozwoju produktów z misją: aby wnętrza były coraz ciekawsze, bardziej funkcjonalne i przyjazne do zamieszkania, począwszy od domu. Rzuca wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu w zakresie kształtów, materiałów, wzorów i kolorów, bawiąc się własnymi elementami i tworząc innowacyjne technologicznie, estetycznie unikalne i funkcjonalne produkty, które spełniają wszelkiego rodzaju wymagania: poza oczekiwaniami, poza współczesne doświadczenie i poza wszelkimi standardami wyposażenia.< br/>


Ronda Design powstało w 2009 roku jako laboratorium projektowe Ronda Group i pod przewodnictwem pani Maridy Ronda i jej rodziny, szybko odnalazło swoją niezależność, stając się znana marka w branży awangardowego wyposażenia wnętrz. Firma współpracuje z ważnymi projektantami, dając przestrzeń również starannie wyselekcjonowanej grupie wschodzących projektantów i produkuje elementy wyposażenia przy użyciu niekonwencjonalnych materiałów i wykończeń.
Ronda Design narodziła się jako spin-off ze spa Ronda, niekwestionowana lider w produkcji elementów ze stali nierdzewnej do lad barowych, kuchni komercyjnych i prywatnych.Doświadczenie w produkcji elementów ze stali nierdzewnej i innych elementów metalowych, stosowane w sektorze wyposażenia wnętrz uczynił Ronda Design wyjątkowym graczem w swojej dziedzinie. Dzięki tym specyficznym kompetencjom oraz reputacji zaufanego partnera, Ronda Design stała się również oficjalnym dostawcą znanych międzynarodowych marek wyposażenia wnętrz.Z biegiem czasu firma dodała nowe materiały obok stali nierdzewnej, aby stworzyć kompleksową ofertę wyposażenia domu w elegancki, ale niekonwencjonalny sposób.
Ronda Design stworzyła nowy sposób dekorowania, który wykorzystuje technologię magnetyczną, fascynującą tajemnicę, która pojawia się w natury, która jest niezauważalna dla oka i skrycie skrywana w nieodłącznych właściwościach materii.Zabudowa magnetyczna Ronda Design to system o wielu zastosowaniach, który można dostosować za pomocą kompletnych swoboda
składa się z metalowego panelu, na którym można umieścić półki, które przyczepiają się wyłącznie dzięki sile magnetycznej.Maksymalna swoboda komponowania, szybka konfiguracja i nieograniczona Możliwości personalizacji sprawiają, że wyposażenie magnetyczne jest szczególnie dobre pasuje również do dekoracji komercyjnych. Restauracje, kawiarnie, hotele, sprzedawcy detaliczni, centra urody mogą czerpać korzyści z ciągle odnawianej ekspozycji produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek