RINOCCA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

RINOCCA

Producent: Rinocca

Rinocca to studio projektowania produktów i marka zajmująca się produkcją różnego rodzaju mebli.
Została założona w 2015 roku przez projektantkę Katerinę Trpkovską, która jako pierwsza postawiła na oświetlenie dekoracyjne.
Po roku przerwy, praca w różnych dziedzinach w branżach kreatywnych, w 2017 roku połączyła siły z inżynierem Despiną Zdravkovą i rozszerzyła produkcję.
W 2018 roku uruchomili kolekcję Rinocca Evolution, która została zaprezentowana na targach meblowych w Belgradzie w tym samym roku. Swoją pracę określają jako rzetelny projekt. Rinocca kładzie nacisk na naturalne materiały i wygodę w swoich meblach. Ale dobry projekt jest obowiązkowy.

Proces tworzenia produktu
Każdy produkt z Rinocca jest albo całkowicie ręcznie wykonywany, albo wykańczany ręcznie. Każdy produkt traktujemy jako coś bardzo osobistego, coś, co kupujący będzie cenił. Każdy pracownik w Rinocca jest miłośnikiem drewna. Uważamy, że drewno jest po prostu ponadczasowe. Materiał jest starannie dobierany i przetwarzany, a my wszyscy zostawiamy swój ślad na każdym produkcie.

Proces projektowania
Czasami pomysł przychodzi w mgnieniu oka. Ale proces projektowania finalnego produktu trwa dłużej. Czasami produkt zmienia się latami, aby stać się doskonałym.

Rozwiązania kontraktowe
Produkcja Rinocca spełnia wszystkie kryteria potrzebne do realizacji projektów kontraktowych, takich jak hotele.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek