RIFRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 117 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 117 elementów

RIFRA

Producent: Rifra

Od ponad 50 lat RiFra jest globalnym substytutem Made in Italy w sektorze wyposażenia łazienek i kuchni. Włoska firma ugruntowała swoją pozycję w kraju i za granicą dzięki wyrafinowanemu i liniowemu stylowi oraz wykorzystaniu certyfikowanych surowców, wybranych i wyprodukowanych w całości przez firmę. Produkty RiFra są modułowe i można je dostosować do różnych potrzeb dzięki praktycznym i wszechstronnym rozwiązaniom. Marka skierowana jest do wymagającej i wyrafinowanej klienteli, która odnajduje designerskie produkty, wysokiej jakości materiały, skomponowany styl i dużą dbałość o szczegóły. Oprócz produkcji wyposażenia łazienek i kuchni RiFra wykonuje również akcesoria i dodatki takie jak lustra oraz bogaty wybór akcesoriów łazienkowych.

Meble łazienkowe i kuchenne: Produkty RiFraRiFra skupia się niemal wyłącznie na projektowaniu, produkcja i dystrybucja armatury i akcesoriów do łazienki i kuchni, z bogatym i prestiżowym asortymentem do wyboru. Marka opracowuje armaturę łazienkową i umywalki, które przełamują kanoniczne schematy, oferując bardzo sugestywne, minimalistyczne i nowoczesne projekty, idealne do podkreślenia i stworzenia wyrafinowanych przestrzeni. Firma eksperymentuje z materiałami takimi jak szkło, kamień naturalny i cement, proponując nowy horyzont estetyczny, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym i kreatywnym gustem. Te cechy odnajdziemy również w wannach RiFra, brodzikach, słuchawkach i akcesoriach łazienkowych. Firma produkuje również oświetlenie łazienkowe, a także wieszaki na ręczniki i dozowniki mydła.
Sektor kuchenny to drugi obszar działalności Rifry. Katalog ten jest bogaty, różnorodny i zawiera szereg kompletnych rozwiązań. Kuchnie Rifra zostały zaprojektowane tak, aby nadać elegancji kontekstowi domowemu bez poświęcania praktyczności, łącząc estetykę i użyteczność. Jednym z topowych modeli firmy jest kuchnia Fly z podwójną centralną wyspą, elegancka i liniowa kuchnia z betonu, odporna na wstrząsy i ścieranie, ale także hydrofobowa dzięki specjalnej obróbce nanotechnologicznej. Kuchnie RiFra zawierają również niektóre baterie kuchenne.

Od łazienki do kuchni: historia RiFraRiFra narodziła się, choć nie oficjalnie, w latach 30. XX wieku, kiedy Giovanni Rivolta otworzył swój pierwszy warsztat stolarski. W 1945 roku, tuż po zakończeniu II wojny światowej, Giovanni i jego brat Emilio założyli nową firmę o nazwie Fratelli Rivolta. W 1950 roku Giuseppe Rivolta, pierwsze z sześciorga dzieci Giovanniego, przejął władzę, ale osiem lat później, gdy jego zdrowie podupadło, firma zmieniła nazwę na Rivolta Emilio i wnukowie sdf. W kolejnych latach firma odniosła sukces w branży materiałów stolarskich dzięki jakości i solidności swoich produktów.
Dopiero w 1970 roku narodziła się marka RiFra Mobili (RIvolta FRAtelli). Siedem lat później oficjalna siedziba firmy została przeniesiona do Gerno di Lesmo w rejonie Mediolanu. W tym samym okresie podejście RiFra zaczęło się zmieniać, a firma jako dystrybutor na zlecenie osób trzecich poszerzyła swój zakres, projektując i wprowadzając na rynek kompozycje meblowe. W latach 80. transformacja osiągnęła pełną dojrzałość, a RiFra jako detalista potwierdziła swój nowy wizerunek w sektorze wzornictwa, specjalizując się głównie w akcesoriach łazienkowych. W kolejnych latach struktura firmy została wzmocniona. Na początku 2000 roku marka wprowadziła niektóre ze swoich najbardziej udanych kolekcji, w tym linię Fonte, sprzedawaną od 2001 roku. W 2003 roku RiFra po raz pierwszy uczestniczyła w Salone del Mobile w Mediolanie, po czym nastąpiła inauguracja jej salonu w Nowym Jorku. W 2005 roku RiFra wprowadziła na rynek swoją pierwszą wannę Status. W następnym roku linia Modus zdobyła prestiżowe nagrody „Home Beautiful Awards” oraz „People's Choice Awards”.
Tożsamość marki RiFra utrwaliła się jeszcze bardziej, a przez kolejne lata firma poszerzała swoje kolekcje. W 2017 roku otwarto dwa flagowe sklepy w Mediolanie i Paryżu. Jakość Rifra można znaleźć w sposobie jej produkcji. Marka Milanese jest jedną z nielicznych w branży meblarskiej, która zarządza całym cyklem produkcyjnym od początku do końca - od selekcji i przetwarzania surowców po projektowanie, marketing i pakowanie. Oprócz skrupulatnego zarządzania procesem projektowym i kreatywnym, Kodeks Etyki i Zachowania Korporacyjnego firmy koncentruje się na takich wartościach jak: legalność, lojalność, uczciwość, przejrzystość, efektywność i otwartość, wyróżniając wizerunek marki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek