RIFLESSI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 215 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 215 elementów

RIFLESSI

Producent: Riflessi

Riflessi z siedzibą w Ortona w Abruzji to włoska marka, której filozofia koncentruje się na jakości, formalnej elegancji i tożsamości Made in Italy. Katalog Riflessi obejmuje produkty do salonu, krzesła, stoły i szafki, wzbogacone o elementy do sypialni, systemy oświetleniowe oraz artykuły dla sektora kontraktowego. Wszystkie projekty Riflessi charakteryzują się trzeźwym i harmonijnym stylem, który można dostosować z wszechstronnością do różnych przestrzeni, zapewniając całkowity komfort. DNA firmy Made-in-Italy potwierdza proces produkcyjny, którego każdy etap odbywa się w granicach kraju, od pozyskania surowców do produktu końcowego. Łańcuch produkcyjny jest zarządzany pod ścisłą kontrolą, która gwarantuje, że materiały, projekt i technologie są adekwatne do standardów marki, chroniąc wizerunek, który sprawia, że ​​jakość jest jej manifestem. Bijącym sercem Riflessi jest jej Centrum Badawczo-Rozwojowe. Ten kreatywny warsztat kontynuuje renesansową tradycję warsztatów artystycznych, gdzie projektanci spotykają się, rozmawiają, proponują nowe pomysły i współpracują przy tworzeniu innowacyjnych projektów. Centrum to prawdziwa wylęgarnia nowych talentów, które zachęcane są do rozwoju i demonstrowania swojej oryginalności.

Riflessi: meble mieszkalne, dodatki, wystrój Wiodące rozwiązania Riflessi dla strefy dziennej to stoły i krzesła - zawsze oznaczone dzięki zrównoważonej, funkcjonalnej i przyjemnej estetyce - jak linie siedzisk Denise, Gaia, Nina, Sveva i Vittoria. Katalog mebli do przechowywania Riflessi do salonu - kredensy, regały, komody - jest wszechstronny i przekrojowy. Firma proponuje również rozwiązania oświetleniowe do wnętrz, charakteryzujące się wyraźnym i oryginalnym formalizmem, podkreślającym ducha wyraźnie kreatywnej marki. Riflessi produkuje lampy wiszące, ścienne, stołowe i podłogowe, takie jak modułowa lampa wisząca Stilo, odpowiednie do personalizacji domu, przestrzeni kontraktowej i biurowej. Riflessi wyposaża również obiekty publiczne i prywatne w swoje linie kontraktowe, zwłaszcza krzesła do salonów i restauracji. Duża część produkcji Riflessi poświęcona jest do wyposażenia akcesoriów, w tym luster. Ich formalną oryginalność i innowacyjny styl można zobaczyć w fascynujących modelach Petalo, Pandora i Sirmione – które wyróżniają się śmiałością linii – lub liniach Circle i Madame – które czynią formalną trzeźwość ich znakiem rozpoznawczym. Riflessi produkuje również ciekawe zegary ścienne, charakteryzujące się mądrym doborem materiałów najwyższej jakości i efektowną wizualną prezencją dzięki inteligentnemu wykorzystaniu kolorów, materiałów i form.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek