REVÌ ART

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

REVÌ ART

Producent: Revì Art

Revì Art to marka, która projektuje i produkuje meble z recyklingu. Przestarzałe przedmioty i meble są rewaloryzowane i poddawane procesowi zmiany stylizacji, stając się w ten sposób unikalnymi meblami w całości wykonanymi ręcznie, które podkreślają „Made in Italy”. Revì Art pracuje na zlecenie dla klientów prywatnych, ale projektuje i produkuje, dzięki zespołowi rzemieślników, którzy ją tworzą, również meble do przestrzeni publicznych i stoisk wystawienniczych. Ponadto Revì Art stworzyło pięć kolekcji inspirowanych naturą, z których odrzucona jest paleta kolorów, które służą jako wytyczne do projektowania przedmiotów i mebli odbiegających od siebie, stają się one częścią jednej linii.

Revì Sztuka i zrównoważony designProjekt wpisuje się w niszę rynkową wpływającą na upcykling, rozumianą jako praktyka odzyskiwania i ponownej oceny przedmiotów, które zakończyły swój cykl życia, a to dzięki zmianom koloru, dodawaniu materiałów, a czasem nawet zmianie ich funkcji, zyskują większą wartość. Prawdziwym „rdzeniem” marki jest nawiązanie aktywnej współpracy z lokalnymi rzemieślnikami, każdy z własną specjalizacją, którzy interweniują zgodnie z projektem, a zatem mają na celu odnowienie swojego terytorium, dzięki bezpośredniemu wpływowi ekonomicznemu na to samo. Revì Art jest jedną z włoskich firm ujętych w „Atlasie Gospodarki o Obiegu Zamkniętym”, będącym mapą firm, które najwięcej inwestują w ekologię i ochronę środowiska
dodatkowo marka nadal tworzy partnerstwa z instytucjami i firmami, które zajmują się recykling i środowisko. Przekłada się to na konkretne działanie: zakup każdego mebla Revì Art może generować nawrót w zakresie ekologii i ochrony środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek