REFLECTION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

REFLECTION

Producent: Reflection

Reflection (Tianjin) Furniture Trading Co., Ltd. została założona w 2014 roku. Jest to chińska firma zajmująca się handlem meblami na dużą skalę, integrująca produkcję i handel. Od momentu powstania firma angażuje się w handel zagraniczny i swoje usługi poprzez przyjmowanie zamówień, koncentrując się na dostarczaniu klientom wysokiej jakości, opłacalnych produktów meblowych. Obecnie firma zajęła wiodącą pozycję w branży meblarskiej dzięki wysokim wymaganiom własnym.


Fabryka, twierdza

Firma posiada własną fabrykę , Jingmei Metal Glass Furniture Products Co., Ltd., która została założona w 2008 roku i znajduje się w Bazhou City w prowincji Hebei w Chinach. Lokalizacja fabryki jest wyjątkowa, blisko Pekinu, graniczące z Tianjin i blisko portu w Tianjin, z wygodnym transportem, bogatymi materiałami i zasobami ludzkimi. Ze względu na niewielką odległość między Pekinem łatwiej jest przyciągnąć inwestycje i uzyskać wsparcie rządowe, co pomaga firma zajmuje dużą przewagę kosztową. Jednocześnie, jako duża baza krajowego przemysłu meblarskiego, prowincja Hebei może z łatwością wyczuć konkurencję i rozwój w branży, dzięki czemu fabryka może nadal wchłaniać świeżą krew i utrzymywać dynamiczny rozwój.
fabryka zajmuje powierzchnię około 400 000 metrów kwadratowych, zatrudnia 300 pracowników, posiada 30 gigantycznych maszyn. Posiada dwie główne linie produkcyjne tektury i szkła. W zakresie produkcji fabryka wykorzystuje zaawansowaną technologię i sprzęt oraz krajowe materiały ochrony środowiska. Produkty są przyjazne dla środowiska i zdrowe. Jednocześnie fabryka jest zaangażowana w ciągłe badania i rozwój oraz innowacje, krocząc w czołówce mody na produkty meblowe, a jej szybkość wprowadzania innowacji jest szybka. Fabryka, jako podstawa, kieruje się zasadą uczciwości i jakości oraz rozwija działalność firmy poprzez własny rozwój. Klient zawsze chwalił nasze produkty, a w produkcji od wielu lat nie było żadnych reklamacji.
Fabryka posiada absolutnie wysokiej jakości rzemiosło produkcyjne. Od szkła, przez talerz, stół, krzesło i sofę, fabryka ma absolutną siłę i należy do najlepszych w chińskim przemyśle meblarskim. Rzemiosło płytowe obejmuje głównie obróbkę płyt o dużej gęstości, płyt wiórowych, płyt wielowarstwowych, w połączeniu z wykwalifikowanymi papierami, fornirem, prasowaniem zerowym i innymi rzemiosłami. Meble produkowane przez te rzemiosło można postrzegać jako trzon działalności firmy. Produkcja szkła to unikalna technika fabryki. Przemysł szklarski fabryki zajmuje dwie kompletne linie produkcyjne, będąc świadkiem wspaniałego przejścia od kamienia do szkła. Szklane meble firmy od zawsze były kochane przez klientów. Potężna technologia produkcji szkła sprawiła, że ​​szklane meble pozbyły się delikatnej etykiety, która została do nich przymocowana. Nasza technologia hartowania szkła osiągnęła wiodący poziom w kraju. Fabryka zajmuje się również meblami żelaznymi. Nasza żelazna rama jest znakiem rozpoznawczym produktów meblowych firmy. Do krzesła i sofy stosujemy żelazną ramę, dzięki czemu nasze meble są lżejsze, a kształt produktu bardziej zróżnicowany i trwalszy. Produkty z żelaza poddawane są wyrafinowanym rzemiosłom malowania, galwanizacji, złocenia i innym procesom, które sprawiają, że produkty mają przewagę zarówno pod względem wyglądu, jak i wnętrza.


Produkt, dusza firma

Nasze produkty są bardzo różnorodne, w tym stoły jadalniane, zestawy, stoliki kawowe, biurka, stoły narożne, krzesła do jadalni, krzesła barowe, fotele wypoczynkowe, sofy itp. Istnieją dwa rodzaje stołów do jadalni, jeden to stół do produkcji płyt oparty na technologii płyt, głównie płyt o dużej gęstości, plus proces fornirowania lub papieru. W tym samym czasie firma pracowała nad obróbką powierzchni desek, produkując różnorodne obrzeża z litego drewna. Nasz stół cieszy się szerokim uznaniem klientów. Drugi rodzaj to szkło hartowane, w połączeniu z atomizacją i innymi procesami, firma produkuje różnorodne formy mebli ze szkła hartowanego, które są bardzo popularne w Europie i Stanach Zjednoczonych. Nasze krzesła, ze względu na swoją unikalną żelazną konstrukcję, mogą być wykonane w różnych kształtach oraz są mocniejsze i solidniejsze. W połączeniu z wysokiej jakości tkaninami i gąbkami, sprzedaż naszych krzeseł również kwitnie. Jednocześnie firma posiada własną halę wystawienniczą, w której prezentowane są wszystkie nasze produkty, aby zaoferować naszym klientom okno na nasze silne możliwości badawczo-rozwojowe.
Produkty są duszą firmy. Nasza firma jest zaangażowana w rozwój i ulepszanie naszych produktów. Trzymając się wysokich standardów samodoskonalenia, przestrzegając zasady „nigdy nie wytwarzaj wadliwych produktów” i nieustannie dokonując autoprzełomów, nasza firma ma duże możliwości projektowe i produkcyjne, możemy dostosować ją do potrzeb różnych klientów, co zależy na naszym zaufaniu do naszego rzemiosła i koncepcji klienta. Jednocześnie trzymamy się ducha ciągłego uczenia się i ulepszania naszych produktów za pośrednictwem wielu kanałów. W przyszłości nasze produkty będą niewątpliwie bardziej różnorodne i lepsze.


Zarządzanie siłą napędową

Od dobrego zarządzania zależy rozwój firmy. Szczególnie ważne jest posiadanie zasad, bez względu na duży kraj, mały dom czy firmę. Ważne jest racjonalne wykorzystanie zasobów i humanitarne zarządzanie. Firma przestrzega systemu zarządzania zorientowanego na ludzi, dba i przywiązuje wagę do wszechstronnego rozwoju każdego pracownika. Od materiałów po kontrolę jakości, stworzyliśmy kompletny system zarządzania, a zakres zarządzania był dokładny dla każdego pracownika i każdej maszyny. Niezależnie od tego, czy chodzi o usługi produkcyjne, czy sprzedażowe, mamy dobrze uregulowany system śledzenia i rejestrowania każdej naszej usługi. Jednocześnie dbamy o budowanie harmonijnego środowiska pracy i zjednoczonego zespołu firmy. Widok postaci z duszą decyduje o przyszłości firmy. Firma dobiera doświadczonych i kompetentnych pracowników na ważne stanowiska. Jednocześnie stwarzamy nowoprzybyłym wiele możliwości rozwoju, a zderzenie myślenia sprawia, że ​​nasza usługa kwitnie.


Klient, nasz partner w rozwoju

Firma traktuje klientów jak naszych partnerów rozwojowych i poszukuje długoterminowej współpracy i wspólnego rozwoju. Dziś nasi klienci znajdują się na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej, RPA, Australii i Korei Południowej, a długofalowo obsługujemy wiele dużych firm meblarskich. Nasza roczna produkcja mebli przekroczyła 1000 wysokich szaf i wciąż rośnie. Nalegamy również na udział w różnych dużych wystawach mebli, aby zaprezentować światu nasze produkty i koncepcje usług. Poważnie podchodzimy do opinii i opinii każdego klienta, stale podnosimy poziom obsługi i rzemiosło produkcyjne i dotrzymujemy kroku czasom. W przyszłości będziemy czynić nasze produkty lepszymi i bardziej zróżnicowanymi, a nasze usługi będą bardziej ukierunkowane i dążyć do jednoczesnego doskonalenia produktów i usług.
Wraz z ciągłym doskonaleniem technologii i ludzkiej koncepcji mebli, konkurencja w przemyśle meblarskim będzie w przyszłości bardziej zróżnicowana. Nasza firma zawsze będzie postępować zgodnie z duchem czasu, zobowiązać się do produkcji i serwisu mebli z najwyższej półki oraz przestrzegać pierwszej koncepcji jakości i ścisłej filozofii produkcji, stale uzbrajając własne rzemiosło, ulepszając nasze usługi i pracując z naszymi klientami, aby stawić czoła wszelkim wyzwaniom, które mogą pojawić się w przyszłości. Mamy absolutne zaufanie i możliwość zapewnienia naszym klientom wyjątkowego doświadczenia współpracy!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek