REDA AMALOU DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

REDA AMALOU DESIGN

Producent: Reda Amalou Design

Reda Amalou ukończyła studia architektoniczne na University of East London. Założył pracownię architektoniczną AW 2 w Paryżu w 1997 roku. Od tego czasu praktyka rozwinęła się w wysokiej klasy biuro projektowe rozpoznawalne na całym świecie. Praca firmy odbiła się szerokim echem w prasie międzynarodowej i zdobyła nagrody: „Best Hotel Design Travel and Leisure”, „Best Hotel MIPIM Award”, „Green Good Design”, „Chicago Museum of Architecture”… Wraz z AW2 rozwinęła się Reda Amalou architektury, wnętrz oraz projektów mebli. To
oczywiście skłoniło go do stworzenia w 2013 roku własnej kolekcji mebli i akcesoriów, prezentowanej pod marką Reda Amalou Design.
Kolekcja łączy w sobie elegancję, prostotę i trzeźwość, dając jednocześnie silne poczucie luksusu. Często inspirowany współczesną estetyką XX wieku, każdy element ma unikalną tożsamość formalną i poczucie struktury.
Każdy element definiuje swoją własną przestrzeń.
Linie są czyste i wyraziste. Użyte materiały obejmują skórę, brąz i orzech, o bogatych, głębokich teksturach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek