RECORD BAGATTINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Przeznaczenie: Zewnętrzne
    • Producent: Record Bagattini
    • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

RECORD BAGATTINI

Producent: Record Bagattini

Record jest znakiem towarowym należącym do RB Bagattini, który obejmuje szeroką gamę podłóg zewnętrznych, ścian oporowych, murów architektonicznych i technicznych oraz oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania i renowacji obszarów miejskich, mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.
Wiodący producent murów od kilku lat jako pierwsza we Włoszech produkująca układarki do betonu, od ponad 40 lat nasze marki reprezentują kreatywność, jakość i innowacyjność w architekturze.
Od pierwszej układarki betonu we Włoszech, badania mające na celu oferowanie nowych rozwiązań dla projektanci, firmy i właściciele domów nigdy się nie zatrzymali. Zaproponowano kilka innowacji: układarki dwuwarstwowe, wykończenie powierzchni śrutem, wykończenie antyczne groszkowaniem, Renova (pierwsza układarka pochłaniająca smog), pierwsza w 100% przepuszczalna układarka.
Firma posiada certyfikat
Produkty systemu zarządzania są certyfikowane zgodnie ze standardami UNI EN 1338 i UNI EN 1339.
Zawsze wrażliwy na zrównoważony rozwój środowiska, Record opracował serię produktów, które jako pierwsze we Włoszech uzyskały certyfikat zrównoważonego rozwoju ekologicznego ICMQ EcoGold.
RB Bagattini zapewnia swoje doświadczenie i wsparcie na każdym etapie projektu, od rozwoju produktu po budowę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek