QUINTI SEDUTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 289 - 307 z 307 elementów
Pokazuje 289 - 307 z 307 elementów

QUINTI SEDUTE

Producent: Quinti Sedute

Tutaj tradycje, sztuka, gościnność i sam sposób życia są wynikiem ciężkiej pracy firmy Quinti. Toskańczycy stworzyli własny styl życia i eksportowali swoją kulturę z szacunkiem i uwagą. Te tradycyjne wartości są nadal przestrzegane w naszej codziennej pracy. To jest nasza filozofia. Z dumą kontynuujemy tradycję, która sięga daleko wstecz. Reputacja firmy nie zależy wyłącznie od wyników
finansowych, ale także od sposobu jej prowadzenia. W firmie Quinti dokładamy wszelkich starań i doświadczenia, aby każdy proces był przyjazny dla środowiska. Przywództwo oznacza wzięcie na siebie odpowiedzialności społecznej i środowiskowej w celu zagwarantowania trwałych produktów i usług. Każde krzesło Quinti wykonane jest z niezwykłą starannością przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Proponowane kolekcje są wynikiem elastycznych i funkcjonalnych wyborów, aby sprostać głównym wyborom rynku. Program „Twoje osobiste krzesło” to odpowiedź dla tych, którzy kochają detale i szukają w wyborze fotela intensywnych i niepowtarzalnych doznań. Rzemiosło Quinti zrealizuje Twój fotel zgodnie z Twoimi specyfikacjami, zasugeruje i zrealizuje prawdziwie spersonalizowany produkt.
Jakość to cel, którego kierujemy się jako zasada, inspirując nasze codzienne działania, od wyboru surowców po sama praca, od zarządzania po wysyłkę towarów. Każdy etap wypełniony jest poświęceniem, profesjonalizmem i przejrzystością, aby zaoferować naszym klientom doświadczenie i tradycję, którą zdobyliśmy przez tyle lat. Quinti posiada certyfikat ISO 9001 i jest w 100% wyprodukowany we Włoszech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek