PUNTO DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów

PUNTO DESIGN

Producent: Punto Design

Punto Design to wiodący rosyjski producent mebli miejskich i parkowych. Główną działalnością firmy jest rozwój i produkcja małych form architektonicznych (ławki i różnego rodzaju oryginalne leżaki, kosze na śmieci, donice, stojaki rowerowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, tablice informacyjne itp.), wielofunkcyjne kompleksy sportowe (nowoczesne treningu Punto Fit) oraz mebli w segmencie HoReCa. Do naszych głównych atutów należą prace na indywidualne zamówienia oraz cynkowanie mebli ogrodowych. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i własnej bazy produkcyjnej pozwala nam na wytworzenie unikalnego produktu.Wielofunkcyjna rama Punto Fit to idealne rozwiązanie dla zrównoważonego treningu na każdym poziomie sprawności , od początkującego do profesjonalisty. Zajmuje minimalną powierzchnię i zapewnia maksymalne zaplecze sportowe na siłownię lub na ulicę. Nasz sprzęt sportowy jest zgodny z międzynarodowymi standardami: pomyślnie przeszedł testy i inspekcje TUV. Poza tym w 2019 roku nasza firma została członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych (IAKS).Nasze meble HoReCa idealnie sprawdzają się w nowoczesnych kawiarniach, restauracjach i hotelach , może być stosowany nie tylko we wnętrzach, ale również na letnich tarasach restauracji i hoteli, pensjonatów itp. Nasze produkty zyskały szerokie uznanie wśród specjalistów z dziedziny architektury, urbanistyki i designu. Dzięki temu nasze meble ogrodowe można zobaczyć i osobiście ocenić w tak znaczących i popularnych obiektach w Rosji, jak WOGN, bulwar Krasnopresnienskaja, bulwar, park Sadowniki, park Gorkiego i dziesiątki innych miejsc w całej Rosji.Jakie są przewagi konkurencyjne mebli Punto Design?
W naszych produktach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały: drewno różnych gatunków, termodrewno, blachę stalową, rurę metalową oraz COR-TEN stal. Cały metal jest ocynkowany lub pokryty podkładem zawierającym cynk.Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy opracować i wykonać małe formy architektoniczne według Państwa szkiców i rozmiarów . Różnorodność materiałów i obecność biura projektowego w naszej firmie pozwala stworzyć wyjątkowy produkt, który nie ma odpowiedników.Nasze meble ogrodowe różnią się od swoich odpowiedników długa żywotność, praktyczność, wszechstronność, a jednocześnie przystępna cena. 

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek