PULLCAST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów

PULLCAST

Producent: PullCast

PullCast narodził się, by zagłębiać się w cuda natury przez jubilera i projektanta, którzy uwielbiają kolekcjonować przedmioty z doświadczeń na świeżym powietrzu. Przekraczanie światów biżuterii i designu doprowadziło jedynie do ścieżki odkrywania nowych estetycznych podejść do projektowania z silnymi wpływami architektonicznymi i artystycznymi. Spodziewaj się znaleźć różnorodne style w kolekcjonerskim sprzęcie rzeźbiarskim, szeroko rozpowszechniającym poczucie rzadkości i dziedzictwa, ugruntowane starożytnymi formami rzemiosła.Jako artyści jesteśmy oddani do rzemiosła i otoczeni przez rzemieślników z dużym doświadczeniem, pasjonujących się swoją sztuką i twoją sztuką. Prawdziwe atelier, poszukujące najwyższej jakości materiałów i procesów, które przełożą wykwintność i wyjątkowość na naszą biżuterię.Bez wysiłku wykonujemy ręcznie personalizację, skarb więź z naszymi klientami. Produkowane ręcznie w Portugalii i sprzedawane na całym świecie, aktywnie łączymy wykorzystanie szlachetnych materiałów z umiejętnościami i technikami rzemieślniczymi, sprzyjając wyróżnieniu. Wyrusz z nami w podróż, przedstawiając kwintesencję Twoich projektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek