PROMEMORIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

PROMEMORIA

Producent: Promemoria

Miłość do szczegółów. Pasja. Kreatywność. Promemoria ma antyczne korzenie. Przygoda, która rozpoczęła się w XIX wieku w wiosce nad brzegiem jeziora Como, gdzie rodzina Sozzi prowadziła warsztat, restaurując i naprawiając powozy miejscowej arystokracji. Działalność specjalistyczna. Elita. To właśnie tutaj, wśród zapachów drewna i zaprawy, przez nadchodzące cztery pokolenia kształtowała się wiedza o rzemiośle, która pod koniec lat osiemdziesiątych stała się Promemorią. Promemoria, świat wysokiej klasy meblarstwa, zaprojektowany przez Romeo Sozzi, który jest dziś niekwestionowanym klejnotem w koronie wystroju.

Romeo Sozzi, twórca wyrafinowanego couture meblowego, kieruje projektami Promemoria. Obok niego są jego trzej synowie, Stefano (kierownik produkcji), Davide (architekci) i Paolo (COO). Wspólnie prowadzą bardzo zróżnicowaną działalność produkcyjną, która łączy wszystkie różne etapy pracy, od poszukiwania materiałów po pielęgnację końcowego wykończenia. Wszystko jest robione w Sozzi, w symbiozie ze sztuką włoskiego i europejskiego rzemiosła.

Dla swojej wykształconej i wymagającej publiczności, Promemoria wnosi wielką wartość do zachęcania do docenienia historii przedmiotów, poza ich istotą. wartość. Podobnie jak w przypadku odzieży haute couture, sofy, szafy, krzesła i stoły Promemoria są przedmiotami nie tylko do oglądania, ale także do pieszczot, wąchania, a nawet słuchania. Każdy egzemplarz jest ręcznie robiony, z limitowanej edycji i często szyty na miarę. Każdy element przechodzi rygorystyczny proces kontroli jakości, aby potwierdzić jego doskonałość.

Poza domową kolekcją mebli i akcesoriów została dodana seria produktów do użytku na zewnątrz, a kuchnia przekształciła się w zaprojektowany „system żywności”. dla dużych obszarów. Znany jako Angelina (od matki Romeo Sozziego) manifestuje uniwersalną ideę „pokoju z jedzeniem”, wydajnego, funkcjonalnego i sugestywnego. Wrażliwość, badania, eksperymenty i ciągłe aktualizacje sprawiają, że Promemoria jest marką międzynarodową. Po showroomie Lecco i otwarciu kolejnego w modowym trójkącie Mediolanu (Via Bagutta 13/Via Montenapoleone 8), naturalnego „teatru” dla jego kolekcji smaków haute couture, dziś Promemoria jest obecna w swoich ekskluzywnych lokalizacjach w pięciu największych światowych stolic: Paryż, Londyn, Dallas, Moskwa, Monachium, Hamburg i Miami oraz innych dealerów na całym świecie.

Kolekcje Tradycyjne umiejętności rzemieślnicze, wykorzystanie szlachetnych materiałów, ciągłe badania: to są wartości, które od zawsze wyróżniały kreacje Promemoria. W zbiorach widoczne są wpływy Art Déco, kultur Dalekiego Wschodu i włoskiego rzemiosła. Ubrania są klasyczne, a jednocześnie współczesne i nadają się do różnych rodzajów przestrzeni życiowych. Każdy element wykonywany jest ręcznie w warsztatach, często według indywidualnych specyfikacji i podlega kontroli jakości w celu osiągnięcia najwyższych standardów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek