PROLED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

PROLED

Producent: Proled

MBN-PROLED to innowacyjna, wiodąca niemiecka firma zajmująca się rozwojem i produkcją oświetlenia LED.

Założona w 1988 roku firma MBN-PROLED działa nie tylko w sektorze oświetlenia ogólnego, ale już wyspecjalizowała się wyłącznie w technologii LED od 2005 roku.

MBN-PROLED jest zatem jednym z pionierów branży oświetlenia LED.

MBN-PROLED jest 100% członkiem PROLED GROUP.

Naszą pasją i entuzjazmem jest LED.

Łączymy doświadczenie, dokładność, postęp technologiczny i stałą kontrolę jakości zgodnie z najnowszymi standardami, aby oferować innowacyjne i wysokiej jakości produkty na doskonały poziom ceny i jakości.
Nasze wysokiej jakości oprawy LED, elementy sterujące i komponenty są oferowane na całym świecie pod znaną marką PROLED®.

Asortyment produktów obejmuje szeroką gamę elastycznych diod LED listwy, pasujące innowacyjne profile, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne do obiektów komercyjnych i przemysłowych, retail, hotele, re restauracje itp.
Portfel produktów uzupełnia duża liczba inteligentnych sterowników zapewniających nowoczesne i wygodne zarządzanie oświetleniem.

Nasza szeroka gama produktów, szybkie terminy dostaw, znakomita cena Stosunek wydajności oraz możliwość produkcji i pakowania zgodnie z Państwa wymaganiami czynią z nas idealnego partnera.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek