PROGRESS PROFILES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PROGRESS PROFILES

Producent: Progress Profiles

Firma założona przez Lino Bordin w 1985 roku przyjęła nazwę Progress Profiles w 2010 roku. Pierwotny pomysł zrodził się z chęci wykorzystania zdobytych w Kanadzie umiejętności w zakresie wytłaczania tworzyw sztucznych i obróbki metali. Przyszłościowa wizja, innowacyjność i korzenie w tradycji Made in Italy to podstawowe wartości profili Progress, które towarzyszyły firmie przez dziesięciolecia działalności przy produkcji profili dekoracyjnych i technicznych oraz systemów ich montażu. Ciągła ewolucja firmy jest napędzana nieustannym dążeniem do innowacji, spójności i profesjonalizmu, które pozwoliły jej osiągnąć niezwykłe cele na arenie międzynarodowej. Progress Profiles oferuje niezawodne produkty wysokiej jakości w ponad osiemdziesięciu krajach, interpretując potrzeby sektora w najlepszy możliwy sposób - stawiając klienta w centrum. Progress Profiles eksperymentuje, adaptuje i wprowadza innowacje w produktach branży, która rozwijała się wraz z firmą, która z czasem przekształciła się z rodzinnej firmy w globalne przedsiębiorstwo.

Progress Profiles: modułowe systemy do montażu podłóg i ścian Od ponad trzydziestu lat Progress Profiles tworzy unikalne rozwiązania, które łączą wysoką wydajność i nowoczesny design. Celem firmy jest ułatwienie projektowania przestrzeni publicznych i prywatnych, nadanie kształtu i charakteru każdemu kontekstowi. Progress Profiles produkuje systemy takie jak Prodeso ® Eco Membrane, oddzielająca wodoodporna membrana zaprojektowana w celu rozwiązania wszelkich problemów związanych z infiltracją. Uniwersalna membrana jest idealna do użytku wewnątrz i na zewnątrz i gwarantuje doskonałe rezultaty przy skróconym czasie instalacji i kosztach. Wykonany z polietylenu o dużej gęstości z włókniną polipropylenową zgrzewaną od spodu, ma kwadratowe wgłębienia w kształcie jaskółczego ogona. Membrana zapewnia odprowadzenie naprężeń pary nawet w przypadku stosowania na popękanych podłożach.
jej właściwości odsprzęgające neutralizują przenoszenie nacisków, znacznie redukując pęknięcia i pęknięcia posadzki.
Profoil to propylenowa membrana hydroizolacyjna opracowana przez Progress Profiles aby rozwiązać problemy z infiltracją. Jest to kolejna wszechstronna membrana z dwiema stronami z elastycznej włókniny polipropylenowej o doskonałej przyczepności do ścian. Idealnie nadaje się do podłóg, ścian i hydroizolacji pomieszczeń o wysokiej wilgotności, takich jak łazienki, sauny i łaźnie tureckie, kuchnie i miejsca mające stały kontakt z wodą pod ciśnieniem, takich jak baseny.
Elastyczny i łatwy w instalacji System Prosupport Slim nadaje się do podłóg podniesionych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, zapewniając praktyczny, stabilny i perfekcyjny montaż, a także szybki czas budowy i długotrwałe rezultaty.

Systemy i profile łazienkowe Progress ProfileWśród systemów do łazienki Progress Profiles odpływy prysznicowe Proshower to rewolucyjny system, który łączy funkcjonalność i design, oferując wszechstronną gamę innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań
jeden aplikator może pokryć cały prysznic, gwarantując niespotykane dotąd efekty estetyczne. Proshower może poszczycić się najwyższej jakości komponentami i wykończeniami. Prodeso Heat System to innowacyjny system, który rewolucjonizuje łazienkę, przekształcając ją w miejsce relaksu i wyciszenia. Prodeso Heat ogrzewa pomieszczenia w ciągu zaledwie kilku minut, przy znacznej redukcji kosztów instalacji i rozpraszania ciepła, co sprzyja oszczędności energii. Prolistel LED jest częścią kolekcji Progress Profiles LED
to innowacyjna listwa z aluminium anodowanego na srebrno i polerowanego chromem ze zintegrowanym systemem oświetlenia LED przeznaczona do oświetlania wyłożonych kafelkami ścian łazienek i kuchni. Proskirting Giled to kolejny innowacyjny profil z anodowanego na srebrno i chromowanego polerowanego aluminium ze zintegrowanym systemem oświetlenia LED, który generuje miękkie światło odbite, które może zastąpić klasyczną listwę przypodłogową. Światło LED odbija się od aluminiowej powierzchni, tworząc wyrafinowaną i nowoczesną atmosferę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek