PROFILGESSI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

PROFILGESSI

Producent: Profilgessi

Profilgessi Srl jest młodą i dynamiczną firmą, liderem w produkcji i sprzedaży elementów wyposażenia i funkcjonalnych systemów budowlanych do suszenia, od wielu lat stanowi punkt odniesienia dla profesjonalistów i firm z branży lekkiego budownictwa.

Trzydziestoletnie doświadczenie partnerów, fachowa wiedza, innowacyjność produktów i „stosowanie najbardziej wydajnych materiałów łączy rzemieślniczą produkcję dedykowaną formom i przedmiotom z wysoką jakością wykończenia przy przemysłowej produkcji przedmiotów z innowacyjne procesy technologiczne.

Oferujemy pełną gamę produktów, a także usługi szyte na miarę, które spełniają różnorodne wymagania projektantów, pozwalając im lepiej leczyć swoje rysunki z dużą dokładnością.

Wykorzystanie gipsu, minerału od wieków uważanego za „ciągliwy dla doskonałości”, daje nam możliwość pracy różnymi metodami produkcji, materiałów z niego pochodzących, takich jak gips syntetyczny i wentylowany, blacha płyt gipsowo-kartonowych, włóknocementu, włóknocementu, krzemianu wapnia itp.

Ciągła współpraca z dostawcami w poszukiwaniu dedykowanych nam materiałów pozwala nam na wytwarzanie produktów wysokiej jakości o specyfikacjach zatwierdzonych przez jednostki certyfikujące .

Każdy pomysł, projekt czy produkt rozwijamy umiejętnie i poważnie, nic dziwnego, że wykonaliśmy wiele form na prestiżowych placach i obsługujemy duże międzynarodowe firmy. Gwarantujemy również doradztwo techniczne i fachowe, dostępne iw krótkim czasie.

W naszym magazynie dostępne są również produkty do ścian działowych, izolacji termicznej i akustycznej, pasywnej ochrony przeciwpożarowej oraz systemy budowlane ogólnie do suszenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek