PROF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów

PROF

Producent: Prof

Prof. narodził się w 1995 roku z doświadczeń sektora meblarskiego, rodzinnej rzeczywistości przemysłowej, która produkuje systemy mebli biurowych, głęboko zakorzenionej we włoskiej północno-wschodniej dzielnicy meblarskiej. W ciągu tych dwudziestu lat ekonomiczna droga rozwoju i wzrostu Profesora pozwoliła mu spojrzeć na rynek międzynarodowy, przyczyniając się do rozpowszechnienia włoskiego wzornictwa wysokiej jakości na świecie.
Korzystając z doradztwa architektów i projektantów, Prof. wzmocnił swoją tożsamość i poszerzyła ofertę produktową.
Poczynając od kolekcji wykonawczych, następnie rozwijała systemy operacyjne, rozwiązania dla recepcji i sal konferencyjnych, aż po wydzielenia i wyposażenie ścian. Dziś pozwala to na zaproponowanie kompletnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań umeblowania dla każdego miejsca pracy.


SIEDZIBA GŁÓWNA
Siedziba główna Prof, wraz z zakładem i biurami, znajduje się w Falzè di Piave, w prowincji Treviso i 70 km na północ od Wenecji, w jednej z najważniejszych przemysłowych dzielnic meblarskich w Europie. Rozciąga się na łącznej powierzchni ok. 8700 mkw., z czego 3600 jest zadaszonych.
Zakład specjalizujący się w produkcji mebli biurowych wyposażony jest do pracy w dziale drewna, montażu, pakowania, magazynowania i wysyłki wyrobów gotowych .
W siedzibie głównej znajduje się siedziba kadry kierowniczej, handlowej, technicznej i administracyjnych, strefy spotkań dla klientów oraz salon wystawowy o powierzchni ponad 400 m2, w którym eksponowane są wszystkie kolekcje mebli biurowych.
W 2016 roku planowana jest rozbudowa o ponad 1800 m2, z czego 640 na produkcję, 330 na biura, 830 na showroom.


SHOWROOM
Powierzchnia wystawiennicza to około 400 mkw i rozbudowuje się na dwóch kondygnacjach. Umieszcza w eleganckiej oprawie kolekcje wyposażenia gabinetów i sekretariatów. Jako niezbędna i wygodna przestrzeń architektoniczna charakteryzująca się stonowanymi i neutralnymi tonami. Przestrzeń jest płynna i przyjazna, a poszczególne obszary zapewniają czytelną czytelność produktów, co ma na celu sugerowanie rozwiązań i trendów. Miejsce, w którym dominuje ciepła kolorystyka i bardzo poszukiwana pomoc wizualna, aby stworzyć wciągającą atmosferę i pełną emocji.
Parter charakteryzuje się dużą galerią o podwójnej wysokości dedykowaną strefie spotkań z trzema dużymi stołami konferencyjnymi pośrodku , oświetlone scenograficznymi podwieszanymi lampami. Ściany są przegubowe za pomocą podświetlanych paneli o matowym wykończeniu, mieszczących trzy przegubowe kompozycje regałów. Z boku bardziej przytulna strefa, w całości dedykowana dla kolekcji executive, gdzie znajdują się ostatnie modele biurek, pokazane w różnych kombinacjach kolorystycznych i wykończeniach oraz połączone z szafkami wysokimi i niskimi. Ściany zostały wzbogacone o tynk w ton w ton, nadając miejscu klasyczny i nowoczesny wygląd. W kontraście chromatycznym dwa kolorowe sektory wyróżniają się pośrodku głębokimi i zdecydowanymi odcieniami, a tym samym aranżują i rozkładają przestrzeń. Na pierwszym planie układ dopełnia świecąca platforma z ekspozycją elementów wyposażenia uzupełniającą kolekcje.
Piętro charakteryzuje się zawodnie dobrym otoczeniem, podzielonym na dwie sąsiadujące ze sobą strefy mieszczące kolekcje pół-wykonawcze i sekretarskie. Ściany wyposażone są w długie wnęki świetlne, w których znajdują się szafki niskie i wysokie, proponowane w różnych wykończeniach i kolorach. Szeroki dwustronny regał dzieli przestrzeń, ukazując w tle strefę sekretariatu.


PRODUKCJA
Firma produkuje wyłącznie w zakładzie Falzè di Piave, w prowincji Treviso i zawsze opiera swoją tożsamość na maksymalnych wartościach szacunku dla ludzi, ziemi i materiałów.
Silne lokalne korzenie i ta wrodzona zdolność „know how”, która ewoluowała, również dzięki nowym technologiom, pozwoliły prof. i utrwalić swój sukces, kontynuując łączenie tradycji i innowacji, dostosowując się do nowych zmian społecznych i gospodarczych.
Organizacja produkcyjna Profesora jest nastawiona na „just in time”, co pozwala łączyć elementy takie jak niezawodność, redukcja zapasów oraz wzrost jakości i obsługi klienta.
Cała sieć Prof rozwija się we Włoszech, głównie w należącej do niej dzielnicy produkcyjnej, gdzie znajduje się zdecydowana większość dostawców surowców i półproduktów.
Produkty są en starannie zaprojektowane i wykonane we Włoszech, aby zapewnić standard konsekwentnej doskonałości.


WZORNICTWO
W firmie Prof każdy element wyposażenia wyrasta ze zdolności zrozumienia ciągłych zmian w pracy dynamika miejsc. Badania od zawsze stanowiły strategiczny element polityki firmy w zakresie rozwoju biznesu i wyrażają się poprzez wewnętrzny dział projektowy współpracujący w ścisłym kontakcie z zewnętrznymi projektantami i stale aktualizowany wraz z ewolucją technologiczną i legislacyjną.
Modele Profes są w całości zaprojektowane i wyprodukowane we Włoszech, w pełnej zgodności z europejskimi normami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy.
Z tego powodu kolekcje Prof wyróżniają się wysokim wzornictwem, ergonomią i funkcjonalnością.


USŁUGI
DORADZTWO PROJEKTOWE
Prof zapewnia kompleksową usługę projektową i doradczą obejmującą analizę życzeń klientów, opracowanie projektu z ukierunkowanymi i spersonalizowanymi propozycjami wyposażenia wraz z rysunkami technicznymi i renderingiem.< br/>PERSONALIZACJA
Prof może zaproponować i wykonać zindywidualizowaną usługę na standardowych modelach produkcyjnych: od produkcji elementów ponadgabarytowych, po poszukiwanie nowych materiałów i wykończeń, aż po wykonanie próbek i prototypów. Dzięki swojej wszechstronności produkcyjnej, przez lata Prof wypracował specjalistyczną wiedzę w zakresie materiałów niestandardowych, począwszy od małych projektów o średniej wielkości po wspaniałe spersonalizowane kreacje.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY
Poprzez UNI EN ISO System certyfikacji 9001:2008 do zarządzania niezgodnymi wyrobami i reklamacjami, Prof. posiada stałą kontrolę problemów pojawiających się na etapie montażu i użytkowania.
Firma świadczy usługi w zakresie pomocy technicznej i posprzedażowej w zakresie kompletna informacja, zmiany i naprawy.


PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE
Profesjonalna elastyczność produkcyjna pozwala, oprócz produkcji seryjnej, na realizację projektów zdefiniowanych na indywidualne zamówienie klienta.< br/>Nasz Dział Projektowy jest w stanie wesprzeć klienta lub projektanta w rozwoju i produkcji unikalnych produktów, zarówno w rozwiązaniach funkcjonalnych, jak i estetycznych, z całkowicie indywidualnym wykończeniem.
Staranne doradztwo na każdym etapie rozwoju: celowy projekt, ze starannym doborem materiałów i największą dbałością o szczegóły, których kulminacją było wykonanie, krok po kroku, aż do ostatecznej instalacji.
Produkcja jest w całości dostosowana do indywidualnych potrzeb: na zamówienie i wykonane na zamówienie.


ŚRODOWISKO
W odpowiedzi na rosnącą konkurencyjność rynków międzynarodowych poprzez poprawę satysfakcji i lojalności klientów, racjonalizację wewnętrznych procesów produkcyjnych, Prof uzyskał certyfikat ISO 9001:2008 w 2012 roku.
Przyjęcie systemu zarządzania jakością oznacza dla Prof. strategiczną decyzję dającą możliwość osiągania coraz bardziej konkretnych celów biznesowych.
W świecie stale poszukującym jakości i coraz bardziej wyczulony na problemy ekologiczne, Prof. stawia na maksymalne doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli biurowych z poszanowaniem środowiska. Począwszy od starannie wyselekcjonowanego surowca, przez cały proces przetwarzania i pakowania aż do utylizacji, wszystko to ma na celu ochronę zdrowia i oszczędność energii.
W efekcie Profes używa certyfikowanych paneli E1 zgodnie z europejskimi przepisami dotyczącymi formaldehydu emisji zarówno surowca, jak i melaminy.
Następnie każdy panel jest znakowany przez Konsorcjum Paneli Ekologicznych, co gwarantuje, że półprodukty są wytwarzane przez ponowne wykorzystanie drewna w procesie produkcyjnym, który nie obejmuje ścinki drzew.
Uzyskanie certyfikatu ISO 14001:2004 w 2012 roku poświadcza Profesorowi konkretne zaangażowanie w tworzenie własnego systemu zarządzania środowiskowego, który reguluje wpływ działalności produkcyjnej na środowisko, starając się systematycznie go poprawiać.
W 2015 r. o godz. w tym samym czasie, w którym firma miała dwadzieścia lat, Prof wprowadza swój nowy zielony znak, aby potwierdzić i uwidocznić swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska, jak i integralną częścią swojej działalności i procesu wzrostu produkcji.
W 2017 roku firma potwierdza swoją strategię „ekologiczną”, potwierdzając swoje wartości „zrównoważony” i „odpowiedzialny” i robi to opierając się na nowym operatorze energii elektrycznej (Dolomiti Energia) pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych.


EKOPAKOWANIE
Prof kontynuuje swoje zaangażowanie w tworzenie systemu produkcyjnego zdolnego do zminimalizowania wpływu na środowisko.
W 2016 Prof inwestuje w nowoczesny park maszynowy do pakowania z biodegradowalnej tektury, co pozwala na indywidualne szkolenie opakowań na czas. Optymalizacja na konkretnym produkcie pozwala na znaczne obniżenie kosztów pakowania, magazynu, a co za tym idzie odpadów do utylizacji.
W celu usprawnienia gospodarki odpadami w firmie, ulokowano kilka selektywnych punktów zbiórki odpadów przetwarzających . Wszystkie są przechowywane w specjalnych pojemnikach, które następnie są przeznaczone do recyklingu.


CERTYFIKATY
Potwierdzając dbałość o jakość, Prof. uzyskał certyfikat UNI EN ISO 9001:2008 i przestrzega Międzynarodowe zasady jakości w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji i pomocy klientom.
Potwierdzając troskę o środowisko, Prof. uzyskał certyfikat UNI EN ISO 14001:2004
UNI EN ISO 9001:2008
UNI EN ISO 14001:2004
KATAS
... Więcej
... mniejRRRRRRRR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek