PRESTIGE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów

PRESTIGE

Producent: Prestige

To właśnie w sercu Veneto, między Wenecją a Bassano del Grappa, Prestig znajduje swoją wybraną ziemię. Kraina sztuki i kultury należąca do najpiękniejszych na świecie, kolebka tysiącletniej historii, przechowująca w pamięci bezcenne świadectwa artystyczne. Tych artystów kalibru Palladio, Canova, Giorgione, Tintoretto i Tiziano, żeby wymienić tylko kilka. Tak więc w krajach, w których zawsze pracowali mężczyźni, którzy od zawsze poświęcają się pracy, dziś rzemieślnicy Prestige tworzą meble w klasycznym stylu i zazdrośnie strzegą tajemnicy bezcennego know-how. „Tu można odetchnąć odurzającym klasycznym pięknem i kulturą o długiej tradycji rzemieślniczej” – mówi Carlo Valle. „Uchwyciliśmy najbardziej autentyczną istotę rzemiosła i poświęcamy naszym drewnianym meblom taką samą troskę, jaką wielcy artyści z przeszłości poświęcali swoim dziełom”. „Jesteśmy wierni kunsztowi, który odziedziczyliśmy po przeszłości, ale przez lata interpretowaliśmy klasycyzm w bezprecedensowy sposób, aby sprostać współczesnym gustom i potrzebom”. Dumny ze swoich korzeni, produkcja Prestige jest w całości Made in Italy. Produkcja, wartość i elegancja jej mebli przemawiają do świata mebli o ponadczasowym stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek