POSSONI ILLUMINAZIONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 416 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 416 elementów

POSSONI ILLUMINAZIONE

Producent: Possoni Illuminazione

Possoni Illuminazione to znacznie więcej niż firma, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją opraw oświetleniowych do wnętrz, żyrandoli, lamp, lamp ściennych i sufitowych. Possoni Illuminazione to przede wszystkim oryginalne produkty 100% Made in Italy, wysoce dopracowane i dokładne w najdrobniejszych szczegółach, dodające poczucia wiecznej elegancji każdemu domowi.

Umiejętne połączenie najwyższej jakości materiałów , starannie przemyślana mieszanka elementów i kolorów, mistrzowskie zdobienia i pełne pasji zaangażowanie w pracę sprawia, że ​​każda oprawa jest wyjątkowa. Possoni Illuminazione oferuje przyjemność wyboru spośród wielu różnych rozwiązań, które zawsze odzwierciedlają elegancję i niekwestionowaną jakość.

W firmie Possoni Illuminazione style i materiały są stale odnawiane w wyniku ciągłego poszukiwania innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby różnorodne potrzeby naszych klientów: nasze kreacje to prawdziwe meble, wyjątkowe kolekcje oświetlenia nadające Twojemu domowi oryginalny i efektowny styl.

Ponad 50-letnia tradycja połączona z nowoczesnością
Prestiżowy, wyrafinowane oprawy oświetleniowe uzyskane dzięki precyzyjnym i najwyższej jakości rzemieślniczym metodom pracy: to od zawsze cecha charakterystyczna całej kolekcji produktów Ditta Artigiana Lampadari od jej założenia w 1963 roku. Na czele tej wysoko wykwalifikowanej firmy był Pasquale Possoni, utalentowany biznesmen , odznaczony w 1994 r. odznaczeniem „Cavaliere del Lavoro”, który założył rodzinny biznes wspierany przez żonę Lidię i trójkę dzieci Claud o, Edgardo i Rosanna, którzy następnie przejęli firmę i zdołali kontynuować i rozwijać kurs prowadzony przez ich ojca.

Koncentrując się na produkcji mosiężnych opraw oświetleniowych, znak rozpoznawczy tradycyjnego klasycznego stylu, Ditta Artigiana Lampadari, później przemianowana na Possoni Illuminazione, była w stanie rozwinąć swoją pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, wyrabiając sobie markę w produkcji pięknych przykładów jakości i doskonałości włoskiej tradycji rzemieślniczej.
< br/>W firmie Possoni Illuminazione produkcja odbywa się z rzemieślniczą starannością i dbałością o szczegóły, w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem i narzędziami, aby zapewnić doskonałą wydajność na każdym etapie. Wysoka elastyczność i gotowość do znajdowania rozwiązań najlepiej odpowiadających potrzebom szerokiej bazy klientów to kolejna kluczowa cecha Possoni Illuminazione.

Firma z siedzibą w Nova Milanese od początku swojego istnienia, stopniowo powiększała mały zakład produkcyjny do obecnej powierzchni produkcyjnej 2500 metrów kwadratowych.

Gwarantowane wykonanie we Włoszech
Najwyższy stopień dokładności i dbałości o szczegóły, z jakimi kolekcja Possoni została zaprojektowana i wyprodukowana, staje się widoczna po już na pierwszy rzut oka. Zespół wykwalifikowanych ludzi o wysokim poziomie sprawności manualnej oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w połączeniu z tradycyjnymi metodami pracy to klucze do uzyskania niepowtarzalnego produktu.

Każda oprawa oświetleniowa – lampa, żyrandol, lampa ścienna lub sufitowa – opatrzona unikalną etykietą Possoni, autentycznym dowodem autentyczności Made in Italy. Jakość, tradycja, kreatywność i techniki rękodzieła: to podstawowe wartości naszej firmy i marki.

Wysokiej jakości materiały: Possoni Illuminazione wykorzystuje najwyższej jakości materiały, takie jak mosiądz w połączeniu z wysokiej jakości rękoma -szkło bezbarwne lub kolorowe z ekskluzywnymi detalami
alabaster w różnych odcieniach kolorystycznych z dekoracjami na zamówienie
szkło dmuchane ręcznie i wreszcie kryształy górskie Swarovski i Schoeler, zdecydowanie najlepsze na rynku, stosowane do zawieszek i koralików.

Proces produkcji wysokiej jakości: Oprócz stosowania kąpieli galwanicznych do złocenia i srebrzenia mosiądzu, większość naszych wykończeń uzyskujemy metodami ręcznymi przy użyciu past ściernych w celu uzyskania satynowe wykończenie, farby do wykończeń w kolorze złotym/srebrnym, proszki lub pigmenty ziemi do wykończeń w kolorze francuskiego złota oraz złoto płatkowe do wykończeń rdzy/złotych liści. Od bardziej tradycyjnych po bardziej szczegółowe, podkreślają i podkreślają detale każdego egzemplarza, przywołując na myśl antyczne propozycje nieustannego piękna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek