PORUS STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

PORUS STUDIO

Producent: Porus Studio

Porus Studio to współczesna marka luksusowych mebli, która łączy portugalskie rzemiosło i wyjątkowe materiały, odmienną estetykę i kultury stylu życia.


Marka Emocjonalna
Luksusowe meble przekazują emocje poprzez kolorowe odtwarzanie ukrytych skarbów na całym świecie. Dzięki ciągłym badaniom w poszukiwaniu nowych pomysłów i spostrzeżeń, Porustudio odważnie i przekonuje korzyściami płynącymi z połączenia kunsztu i krawiectwa z technikami obróbki przemysłowej w celu stworzenia unikalnych produktów i czerpania ze światów projektowania produktów, sztuki współczesnej i stylu życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek