PORADA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 577 - 597 z 597 elementów
Pokazuje 577 - 597 z 597 elementów

PORADA

Producent: Porada

Porada została założona w 1968 roku przez Luigiego Allievi w celu produkcji krzeseł, którą rozpoczął w 1948 roku. Firma zrodziła się z jego wieloletniej pasji do ręcznego przerabiania każdego pnia z litego drewna w wyjątkowe dzieło sztuki. Porada szybko stała się synonimem doskonałości, jakości i profesjonalizmu, kontynuując rodzinną tradycję. Dzięki doświadczeniu w obróbce drewna firma wypracowała solidną i dobrze zdefiniowaną tożsamość. Teraz, kierowana przez synów Luigiego Allievi, firma znajduje swój pełny wyraz w tworzeniu wyrafinowanych produktów do zastosowań mieszkaniowych i kontraktowych.

Porada i miłość do drewna Siła Porady tkwi w wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych maszyneria. Przede wszystkim doskonałość firmy pochodzi od ludzi w Porada, którzy poświęcają swoją troskę i umiejętności osobiste, aby tworzyć doskonałe produkty. Marka ugruntowała swoją pozycję na arenie międzynarodowej dzięki umiejętności znajdowania idealnej równowagi między formą a funkcją w każdym przedmiocie. Meble Porada są nowoczesne, powściągliwe i niezbędne w smaku, zbudowane z myślą o trwałości, opracowane we współpracy z tak światowej sławy projektantami, jak Carlo Ballabio, Marconato e Zappa, Patrick Jouin, Staffan Tollgard, David Dolcini, Emmanuel Gallina, Gino Carollo, Stefano Bigi , Tarcisio Colzani. Marka produkuje również liczne akcesoria z szerokiej gamy zróżnicowanych kolekcji firmy.

Kolekcja Porada livingKolekcje Porada są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby oferować rozwiązania wyposażenia spełniające codzienne potrzeby domu , biura i inne ustawienia umowy. Łącząc drewno z metalem, kolekcja Iron obejmuje sofy, fotele, stoły, krzesła i szafki do salonu, komody do spania oraz akcesoria do stołu i oświetlenia. Regał Domino EXPO posiada montowany do ściany lub sufitu metalowy słup z grubymi półkami z orzecha canaletta. Kolekcja Iron obejmuje również fotel Gilda, solidną strukturę orzecha canaletta z lakierowanym wykończeniem, zdejmowany pokrowiec z tkaniny lub skóry oraz duże i wygodne siedzisko. Eighteen to wszechstronna i atrakcyjna estetycznie kolekcja, przestudiowana w każdym szczególe. Zaprojektowana przez Davida Dolciniego Arena i modułowa sofa Argo, z solidną jesionową lub lakierowaną strukturą, wyróżniają się w każdej przestrzeni mieszkalnej. Dogłębna analiza komponentów znajduje swój wyraz w unikalnych elementach, takich jak kredens Atlante 3 z jesionu lub orzecha canaletta z marmurem, drewnem lub malowanym od tyłu szklanym blatem oraz fotel Vera o litej strukturze orzecha canaletta lub lakierowanej , skórzane oparcie i skórzana lub materiałowa tapicerka. Staffan Tollgard zaprojektował okrągłe lub prostokątne stoliki kawowe Koster.

Porada Nineteen: elegancja i funkcjonalnośćKolekcja Nineteen obejmuje kultowe elementy, których wspólną cechą jest elegancja w służbie funkcji, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów, elastyczności i detali . Zespół projektantów Porady stworzył przyjazne obiekty, które swoimi silnymi osobowościami uświetniają każdy kontekst. Kolekcja obejmuje rzeźbiarską prostokątną Pilar MIX lub okrągłą Pilar MIX, oba stoły do ​​jadalni z blatami z przezroczystego szkła hartowanego i podstawami z litego jesionu z dwoma różnymi wykończeniami, które zapewniają ruch i dynamikę.
Monolityczna szafka Mary to kolejny kluczowy produkt
bar ma dwie przegrody z zakrzywionymi drzwiami z orzecha canaletta i detalami z matowego szkła. Górna wykończona szczotkowanym mosiądzem, dolna drewniana. Aria to regał modułowy montowany na suficie lub ścianie z podtrzymującymi jesionowymi kolumnami. Jego konfigurowalną kompozycję można zaprojektować z półkami z jesionu lub dymionego szkła, szufladami i pojemnikami na popiół, wspartymi na matowej, czarnej metalowej ramie. Kolejnym produktem Nineteen jest podwójne łóżko Ziggy Baldacchino, z solidną jesionową ramą, drewnianymi listwami i niestandardową tapicerką.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek