PONTE GIULIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 281 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 281 elementów

PONTE GIULIO

Producent: Ponte Giulio

Ponte Giulio to włoska firma z Orvieto, lider w projektowaniu i produkcji mebli łazienkowych dla przestrzeni publicznych, hoteli i branży hotelarskiej. Produkuje również specjalne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i starszych oraz meble łazienkowe dla dzieci.
Dzięki ponad 40-letniej działalności firma oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań do łazienek, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort każdemu użytkownikowi, od dzieci po osób starszych, a także niepełnosprawnych. Misją firmy jest w rzeczywistości wyeliminowanie wszystkiego, co może stanowić barierę lub ograniczenie dla użytkownika.
Głównym celem firmy jest pogodzenie dobrego samopoczucia z bezpieczeństwem bez poświęcania stylu i dbałości o szczegóły.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek