PIPEDESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

PIPEDESIGN

Producent: Pipedesign

Pipedesign projektuje i produkuje unikatowe dzieła włoskiego rzemiosła. Nazwa Pipe wywodzi się z zastosowania żelaznego pręta, surowca, którym manipulujemy tworząc kreatywne i oryginalne geometryczne gry, z których rodzą się elementy wyposażenia o estetyce i funkcjonalności. Gięcie i spawanie wykonujemy ręcznie przy wsparciu maszyn sterowanych numerycznie. Idea niezbędnego, lekkiego i wszechstronnego designu łączy się z siłą i konkretnością żelaza i odzwierciedla naszą tożsamość korporacyjną, bardzo wyraźną i czytelną w każdym produkcie. Pipedesign wyróżnia się kunsztem widocznym na każdym etapie produkcji oraz możliwością dostosowania każdego elementu dzięki szerokiej gamie dostępnych wykończeń i kolorów. Pipedesign jest wzmocniony przez ścisłą współpracę zbudowaną z biegiem czasu z zespołem lokalnych rzemieślników, z którymi marka dzieli pasję do tej pracy i badania nowych projektów. Pipedesign tworzy przedmioty artystyczne i projektowe w limitowanych edycjach, formując je z kreatywnością naszych klientów.
Każdy element jest wykonywany ręcznie, a surowiec jest osobiście wybierany.
Przygoda z Pipedesign zaczyna się od linii iluminacji Lei, Lui, Laltra, gra słów i kształtów. Duża lampa podłogowa, która rozkłada się, aby ożywić oprawkę i lampę wiszącą: cienkie linie, wymiana światła i cienia, wybrane wykończenia, które można dostosować do każdego stylu.
Qubo, modułowa biblioteka, kwadraty i prostokąty które można łączyć ze sobą za pomocą prostych klipsów wykonanych metodą druku 3D. Półki z różnych materiałów, żelaza, szkła, marmuru i drewna dostępne w różnych esencjach. Konstrukcje, których długość i wysokość można rozbudować, aby wyposażyć każdy rodzaj ściany, którą można łatwo zdemontować i ponownie zmontować bez niczyjej pomocy. Qubo cieszy się ze swojej wszechstronności, która nabiera wartości w czasie, będąc w stanie przekształcić się w użyciu i formie.
Wprowadzenie Martiny stanowiło punkt zwrotny, dzięki któremu Pipedesign stało się znane na międzynarodowym rynku: fotel bujany, ponadczasowy element, którego siedzisko jest w całości pokryta drewnem, szyta ręcznie punkt po punkcie.
Kolekcja Meble i Oświetlenie obfituje w wiele produktów i akcesoriów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Modułowe elementy konstrukcyjne, które można ze sobą integrować, pasują do wszystkich przestrzeni w domu oraz miejsc przeznaczonych dla społeczności, takich jak hotele, restauracje, sklepy i miejsca pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek