PIMAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów

PIMAR

Producent: Pimar

Od 150 lat Pimar ucieleśnia esencję włoskich umiejętności produkcyjnych w obróbce kamienia w sercu Salento. Działalność Pimar charakteryzuje się wydobyciem kamienia naturalnego we własnych kamieniołomach, które rozciągają się na powierzchni około 40 hektarów. Wydobyty wapień jest przetwarzany i przekształcany dzięki wiedzy mistrzów rzemieślników i przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Dzięki swojej plastyczności kamień naturalny Pimar nadaje się do wykorzystania w różnych kontekstach projektowych oraz w niezliczonych zastosowaniach: fasady budynków, hotele, elementy wystroju i dodatki do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz.

Rdzeń Pimar biznes Stuletnie doświadczenie umożliwiło firmie Pimar zbudowanie unikalnego know-how w zakresie wydobycia i obróbki kamienia naturalnego. Przez lata firma Pimar zdobyła dominującą pozycję na rynku, licząc zarówno na bezkonkurencyjną jakość swoich produktów, jak i zdolność do zarządzania dużymi projektami architektonicznymi na poziomie krajowym i międzynarodowym: oprócz oferowania skutecznych i wysoce profesjonalnych usług doradczych. Pimar zapewnia kontrolę nad całym łańcuchem dostaw, od wstępnej koncepcji do zarządzania na miejscu.

Mocne strony Pimar Pimar może pochwalić się portfolio projektów krajowych i międzynarodowych, z których zdobył duże doświadczenie w różnych branż, dzięki czemu teraz jest w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym wymaganiom, w każdym obszarze zastosowania. Pimar zapewnia doradztwo techniczne i projektowanie wewnętrzne z wysoko wyspecjalizowanymi profesjonalistami, prace na zamówienie i na zamówienie, doradztwo i pomoc techniczną na miejscu, logistykę doradztwo oraz międzynarodowa sieć instalatorów.

Certyfikaty jakości Pimar W swojej dziedzinie zawodowej Pimar stale dąży do najwyższej jakości. Otrzymał nominację włoskiego przedsiębiorstwa historycznego, a następnie uzyskał certyfikat UNI EN ISO 9001-2015 za efektywną jakość, która wyróżnia się na wszystkich etapach produkcji, a następnie znak CE dla swoich produktów i certyfikat ASSORESTAURO, stowarzyszenia, które od 1995 roku gwarantuje profesjonalną i standardy bezpieczeństwa włoskich firm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek