PERFORMANCE IN LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów

PERFORMANCE IN LIGHTING

Producent: Performance In Lighting

Performance in Lighting to międzynarodowa grupa z siedzibą w Colognola ai Colli, w prowincji Werona. Obejmuje cztery firmy produkujące oprawy oświetleniowe, z których dwie znajdują się we Włoszech (Prisma w Colognola ai Colli i SBP w Ghisalba), jedna w Belgii (Performance in Lighting Belgium, z siedzibą w Brukseli) i jedna w Niemczech (Spittler GmbH , z siedzibą w Goslar). Grupa łączy fachową wiedzę, wiedzę techniczną i doświadczenie w różnych sektorach oświetleniowych, aby zaoferować projektantom i wykonawcom pełną gamę opraw oświetleniowych i rozwiązań inżynierii oświetleniowej.

Nowe działy i nowe marki powstały na przestrzeni lat lat i dzisiaj Grupa jest obecna na rynku z pięcioma różnymi znakami handlowymi.

Wydajność w oświetleniu liczy ponad 700 pracowników,
dlatego jest to wyjątkowa struktura przemysłowa, w której umiejętności zawodowe, wiedza technologiczna i doświadczenie zbiegły się w celu zwiększenia konkurencyjności i skuteczności obecności Grupy na rynkach międzynarodowych. Jej marki są dystrybuowane w ponad dziewięćdziesięciu krajach poprzez liczne oddziały (Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia, Holandia, USA, Wielka Brytania, Finlandia, Portugalia, Australia, Singapur i Izrael) oraz nowe przedstawicielstwo w Dubaju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek