PATINAS LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 456 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 456 elementów

PATINAS LIGHTING

Producent: Patinas Lighting

W ciągu ostatnich 40 lat Patinas Lighting wyprodukowało kilka tysięcy specjalnych lamp, od maleńkich po wielkie. Lampy patynowe – czy to kinkiet, lampa stołowa czy żyrandol – powstają jak biżuteria. Są zaprojektowane z wielką starannością, wykonane ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości materiałów na Węgrzech. Ekskluzywnym materiałem, z którego pracują, jest mosiądz, który ostatecznie jest dostępny w różnych wykończeniach, od niklu do 24K złota.

Fabryka
Fabryka znajduje się na Węgrzech, w hrabstwie Peszt i jest dwukrotnie otwarta dla profesjonalistów rok. Jej dział produkcyjny jest naznaczony dwoistością, podobnie jak wyroby: jest to miejsce, w którym historyczna wiedza i tradycyjna produkcja spotyka się ze standardami epoki nowożytnej.

Z dumą mówią, że w swojej jednostce produkcyjnej nie tylko produkuje, ale tu powstają nowe pomysły, powstają plany i rodzą się prototypy lamp. To tutaj teoria zamienia się w praktykę, gdzie surowiec staje się klejnotem Twojego domu. Obecnie 44 sumiennych rąk dba o potrzeby naszych Klientów, aby stworzyć doskonały produkt.

Dla nich recykling i świadoma konsumpcja ma ogromne znaczenie, jest to brane pod uwagę podczas produkcji i pakowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek