PASUT DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

PASUT DESIGN

Producent: Pasut Design

Minimalistyczny i harmonijny design, który jest jednocześnie efektowny i lekki. Firma Pasut Design została założona w Wenecji przez Luciano Pasuta i jego syna Matteo, którzy urządzali ultraluksusowe apartamenty, a następnie rozszerzali działalność na arenie międzynarodowej, eksperymentując z nowymi formami, technikami i materiałami. Nasze elementy są skrupulatnie zaprojektowane, aby były czymś więcej niż tylko fascynującym - są również funkcjonalne, odporne i zaawansowane technologicznie.


Każdy element jest w 100% ręcznie robiony we Włoszech przy użyciu wyrafinowanej gamy cennych materiały, w tym skóra rekina, pył diamentowy, złoto i rzadki marmur. Za każdym dziełem znajdują się ręce i dusze najlepszych rzemieślników z północy na południe Włoch. Jako prawdziwi mistrzowie wywodzą się z pokoleń rzemieślników, którzy przekazali pilnie strzeżone tajemnice i niesamowity kunszt. Jesteśmy bardzo dumni z każdego arcydzieła, pieczętując je naszą pieczęcią podpisu i wymieniając wybrane elementy z kolekcji limitowanych. Czy jesteś ciekawy, jak odkryć swój numer?

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek