PASCAL & PHILIPPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

PASCAL & PHILIPPE

Producent: Pascal & Philippe

Pascal & Philippe to warsztat tworzący i produkujący urządzenia oświetleniowe w małych i średnich seriach, a także unikatowe elementy i zamówienia na zamówienie, z siedzibą w Neuville sur Saône, na północ od Lyonu we Francji.
Każda lampa wychodząca z nasz sklep sygnowany jest naszym logo, wybijanym na materiale. Świadczy o jego pochodzeniu. Jesteśmy oddani „ Made in France ” w przypadku większości naszych części, aby priorytetowo traktować lokalne rzemiosło.

Dlaczego nazwa Pascal & Philippe?„Aby oddać hołd dwóm osobom, które umożliwiły tę przygodę, wspomnienia z poprzedniego życia, zainspirowały tę nową przygodę. Czym jesteśmy, jeśli nie sumą tych, którzy nas wychowali? Pascal & Philippe za siłę i człowieczeństwo, za którymi się reprezentowali, aby przeszłość była przyszłością i abym mógł iść z nimi trochę dalej”. „Pascal & Philippe narodził się z mojego pragnienia tworzenia i dzielenia się wysokiej jakości produktami z ponadczasowym projekt i bez ograniczonego cyklu życia. Projektant z wykształcenia, bardzo wcześnie zainteresowałem się granicą między projektowaniem a rzemiosłem, dzięki czemu nauczyłem się zarówno tworzenia, jak i produkcji. Dla mnie Rzemiosło to ogromna część procesu tworzenia. Odżywia duszę stwórcy i jego dzieła oraz daje użytkownikowi poczucie spełnienia. Materiał to kolejny istotny element mojej pracy. To podstawa siły i stabilności moich kreacji. Staje się świadkiem czasu i nadaje rzeczom swoje piękno”.  

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek