PARANOCTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

PARANOCTA

Producent: Paranocta

Jako partnerzy biznesowi i małżeństwo wpadliśmy na pomysł Paranocta na początku 2000 roku. Nasze doświadczenia w branży turystycznej i krajobrazowej doprowadziły nas 15 lat później, aby ją ożywić. Fani niebiańskich, kontemplacyjnych eskapad, lubimy piknikować na łonie natury, aby naładować baterie i dzielić biesiadne chwile z naszymi bliskimi, dzień i noc, nawet improwizowane.

Innowacyjne, awangardowe i wydajna Stworzyliśmy Paranocta dla Ciebie, dla Twoich przyjaciół i rodziny, z którą dzielisz cenne chwile, abyś miał idealne światło, światło, które łączy ludzi i zbliża ich do siebie. Ponieważ trudno jest mieć właściwe światło, światło, które jest ciepłe i wydajne, ale nie oślepia, światło, które obejmuje, stworzyliśmy ciepłą i przyjazną lampę par excellence. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy bezprzewodową lampę podłogową Paranocta dokładnie tak, jak jej potrzebowaliśmy: mocna, ale wygodna, lekka, ale wytrzymała, smukła, ale składana. Przede wszystkim zależało nam na niezawodności i wydajności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek