PANZERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 239 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 239 elementów

PANZERI

Producent: Panzeri

Panzeri działa w branży oświetleniowej od ponad siedemdziesięciu lat. W 1947 roku założyciel Carlo Panzeri, biznesmen z Brianzy z doświadczeniem w sektorze technicznym i inżynieryjnym, postanowił poświęcić się produkcji elementów żyrandolowych. Po pierwszej żarówce halogenowej w 1977 roku (model T201) i sukcesie modelu T80 w 1979 roku, marka Panzeri zadebiutowała w 1991 roku, a rok później została zaprezentowana na targach Euroluce. W 2009 roku Panzeri wypuścił swoją pierwszą kolekcję oświetlenia architektonicznego, PureWhite, a w 2011 roku marka utworzyła pierwszy dział Badań i Rozwoju skupiający się na technologii LED. Panzeri kieruje swoją ofertę do architektów, projektantów i twórców kreatywnych, którzy zwracają się do marki w zakresie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz zdolności firmy do dostosowywania swoich produktów do konkretnych potrzeb klienta. Dziś lampy Panzeri są dystrybuowane w ponad czterdziestu krajach, ze szczególnym powodzeniem na rynkach włoskim, niemieckim, austriackim, rosyjskim i północnoamerykańskim. Panzeri jest obecny na wiodących targach: Euroluce w Mediolanie, Saloni Worldwide w Moskwie i Light+Building we Frankfurcie.

Panzeri, oświetlenie designerskie Made-in-Italy Wartości Made-in-Italy są stałe w wszystkie kreacje Panzeri, wyprodukowane z surowców pochodzących wyłącznie od włoskich dostawców, w tym szkła wyprodukowanego w Wenecji i krajowych metali, diod LED i maszyn najnowszej generacji. Firma przywiązuje szczególną wagę do projektowania, współpracując z projektantami takimi jak Matteo Thun, autorem dwóch projektów w 2019 roku. Tubino to rodzina lamp ściennych i sufitowych, podłogowych i stołowych, która przyjmuje archetyp stick-twist i przekłada go na niezbędną formę wykonaną kilku wzajemnie przenikających się cylindrów. Firefly in the sky to bezprzewodowa lampa stołowa, która wykorzystuje charakterystyczną sylwetkę, aby nawiązać empatyczną więź z użytkownikiem. Na targach Euroluce 2019 Panzeri zaprezentował ZigZag, autorstwa australijskiego projektanta Jasona Birda, eksperta od dźwiękoszczelnych zawieszeń, z precyzyjnym zamiarem zaproponowania cichego i wygodnego mocowania dzięki dźwiękochłonnym taśmom PET ułożonym pionowo – i w zygzaki – do odbijania się i przesuwaj fale dźwiękowe. ZigZag zmniejsza percepcję pogłosu nawet o 70%. Wraz z lampami stołowymi Jackie i podtynkową Nolitą, Zig Zag uzupełnia rodzinę lamp Panzeri przeznaczonych do biur i sklepów.
Wśród lamp designerskich produkowanych przez Panzeri jest AlDecimo, kinkiet zaprojektowany przez Carmen Ferrara i zwycięzca konkursu Maximus Design Design Awards 2017. Jest to bardzo dokładny system ukryty, którym można manipulować przy niewielkim nacisku. W pozycji zamkniętej świeci tylko obwód lampy. W pozycji otwartej wiązkę światła można rzutować na całą ścianę. Jednym z najnowszych projektów marki jest Mark, system oświetlenia wpuszczanego z pośrednią emisją, zaprojektowany przez Matteo Italia. Reinterpretuje koncepcję oświetlenia wpuszczanego, wprowadzając celowo widoczną ramę, nadając osobowość produktowi, który tradycyjnie znika w płaszczyźnie sufitu.

Światło architektoniczne, według Panzeri: „Światło jest tą częścią architektury, która nie może być narysowanym, wizją, zręczną sztuczką. Jest to dotyk koncertowego pianisty, niemal tak decydujący jak kompozytora” – pisał Maurizio De Caro w tekście dla Panzeri. Te słowa zawierają ideę oświetlenia architektonicznego Panzeri wyrażoną w filozofii Pure White. Czysty jak tynk, prosty, naturalny, ekologiczny i nietoksyczny materiał oraz Biały jak światło, które staje się jedynym widocznym elementem, uwalniającym się od wszelkich podpór. Rozwiązania tej marki w oświetleniu ściennym i sufitowym z niewidocznymi efektami wywodzą się z tej filozofii.
są łatwe w montażu i posiadają w pełni konfigurowalne wykończenia. Kolekcja oświetlenia architektonicznego Panzeri podzielona jest na trzy rodzaje opraw: profile, wpuszczane i projektory, wszystkie zaprojektowane i wykonane we Włoszech z myślą o jak największym stopniu indywidualizacji i idei, aby obiekt zniknął, wyrzucając światło w służbie architektury.

Kup swoją oprawę Panzeri na Maximus DesignOdkryj oświetlenie Panzeri na sprzedaż na Maximus Design. Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla swojego domu wśród szerokiej gamy reflektorów i wyrafinowanych zawieszeń!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek