PANOPTIKUM COLLECTIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

PANOPTIKUM COLLECTIONS

Producent: Panoptikum Collections

KOLEKCJE PANOPTIKUM to dowód na realność realizacji nawet tych najbardziej nietypowych pomysłów, które zostały ucieleśnione w zadziwiających, a zarazem funkcjonalnych obiektach wnętrz. Marka została stworzona do eksperymentowania z przedmiotami projektowymi, pomysłami, materiałami, kształtami, teksturami: kolekcja niezwykłych przedmiotów, z których każdy był kiedyś tylko lekkomyślnym pomysłem.
Każdy element KOLEKCJI PANOPTIKUM wydawany jest w limitowanej edycji , wraz z paszportem i numerem seryjnym. Każdy z tych obiektów jest niewątpliwie inwestycyjnym przykładem projektowania galerii, którego wartość podnosi jedynie patyna czasu. Każdy pomysł ucieleśniony w obiekcie projektowym jest demonstracją możliwości technologicznych, konstrukcyjnych i kreatywnych naszej firmy.
Zdobyliśmy reputację kapitału i cenne doświadczenie w pracy z litym drewnem i metalem, poprzez eksperymentowanie z materiałami w realizując złożone indywidualne zamówienia, marka wyruszyła w odważną podróż, na którą mogą zdecydować się tylko najbardziej odważni badacze. W końcu tworzenie każdego nowego przedmiotu to wyjątkowa przygoda.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek