OUTDOOR FOR LOVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

OUTDOOR FOR LOVE

Producent: Outdoor For Love

OUTDOOR FOR LOVE to nowa firma zarządzana przez dwóch młodych przedsiębiorców z dziesięcioletnim szkoleniem technicznym i handlowym. Wpisuje się w biznes z nowym stylem i chce tworzyć siedzenia, zarówno w rozwiązaniach biurowych, jak i domowych.
Jego położenie w sercu produkcyjnej dzielnicy Treviso pozwala oferować najlepsze rozwiązania swoim klientom.

Projekt i technologia:
OUTDOOR FOR LOVE chce realizować cele marketingowe, wyróżniając się jakością materiałów i niezawodnością usług. Są to wartości, które z zaangażowaniem i entuzjazmem firma stara się realizować na co dzień w każdym aspekcie pracy.
Jakość, rzetelność, terminowość, elastyczność i poszanowanie środowiska to podstawowe cele firmy. Kierując się zainteresowaniem designem i technologią, może zapewnić szeroką i stale rozwijającą się gamę produktów. W związku z każdym z produktów firma oferuje różnorodne usługi, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.
OUTDOOR FOR LOVE chce wyróżniać się dostępnością i natychmiastowością w opracowywaniu ofert handlowych, pomocy technicznej i logistyki w celu zaspokojenia potrzeb każdego z klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek