ÖRSJÖ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

ÖRSJÖ

Producent: Örsjö

Örsjö Belysnig AB to firma z korzeniami głęboko w południowo-wschodnim zakątku Smalandii w południowej Szwecji. Jest to arena znana z ducha przedsiębiorczości oraz silnej tradycji projektowania i rękodzieła, które honorujemy od ponad sześćdziesięciu pięciu lat.
Dzisiaj Örsjö oznacza ponadczasowe oprawy oświetleniowe i współpracę z wiodącymi skandynawskimi projektantami. Oprawy od nas są wynikiem ogromnego doświadczenia, poczucia jakości i ducha innowacyjności, który stał się synonimem Örsjö Belysning.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek